Julia Wieniawa i Baron mają romans? Jest starszy od niej 15 lat!

Julia Wieniawa i Baron z Afromental romansują?
fot. Instagram @juliawieniawa

Internauci nie mieli złudzeń, że po rozstaniu z Antkiem Królikowskim, Julia Wieniawa będzie sama! Młoda, zdolna i atrakcyjna gwiazda nie może narzekać na brak zainteresowania… Paparazzi właśnie przyłapali Julię z Baronem z Afromental na randce?!

Julia Wieniawa (21 l.) jest obecnie jedną z najpiękniejszych gwiazd “do wzięcia” i z pewnością nie może uwolnić się od tłumów adoratorów. Po głośnym rozstaniu z Antkiem Królikowskim zbyt długo nie była singielką. Początkowo serwisy plotkarskie donosiły o nowym związku, z Nikodemem Rozbickim. Teraz paparazzi przyłapali Julię Wienawę z Baronem z zespołu Afromental.

Jak widać duża różnica wieku nie przeszkadza Julii Wieniawy. Gitarzysta zespołu Afromental, Aleksander Baron jest starszy od niej 15 lat! Przypomnijmy, że jej były chłopak Antoni Królikowski był 10 lat starszy.

Znanego muzyka i młodą aktorkę przyłapano w jednej z warszawskich restauracji. Czy para faktycznie była na randce?

▸ Przeczytaj również: Paweł Domagała wbił się na studniówkę! Zaskoczył maturzystów…

Julia Wieniawa i Baron z Afromental romansują?

W miniony czwartek para została przyłapana, jak siedzi w pustej restauracji. Zdjęcia opublikował Pudelek. Co łączy Julię i Barona? Zapewne nie dowiemy się tego z Instagrama popularnego gitarzysty, ponieważ rzadko dzieli się prywatnym życiem. Muzyk przede wszystkim publikuje ważne wydarzenia z życia zawodowego.

Julia Wieniawa też w ostatnim czasie zaczęła bardzo uważać, na to, co publikuje na swoim profilu. Aktorka z “Rodzinki.pl” po ostatnich doświadczeniach nie szybko pochwali się nowym partnerem.

Jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia ostatnio jest bardzo mocno zapracowana. Poniżej możecie zobaczyć między innymi jej nową sesję dla Deichmann czy Neo Nail Poland.

Jak myślicie Julia romansuje z Baronem?!

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez w nowej odsłonie! Tak seksownej i…

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie