Lady Gaga ma penisa? Gwiazda szczerze odpowiada! Będziecie w szoku

Lady Gaga w nowym sezonie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Lady Gaga lubi szokować i to prywatnie i zawodowo. Od początku jej kariery wszyscy pytają jakie genitalia ma gwiazda… żeńskie czy męskie?!

Lady Gaga (32 l.) postanowiła w bardzo odważny sposób rozprawić się z jedną z najgłośniejszych plotek, które towarzyszą artystce od lat. Nie pierwszy raz ktoś dręczy gwiazdę o genitalia. Temat często pojawiał się na pierwszych stronach gazet, a spekulacji nigdy nie było widać końca.

Ostatni komentarz gwiazdy w tej sprawie zwala z nóg!

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande kochała Mac Millera będąc w związku…

Lady Gaga jest hermafrodytą?!

Informacja o tym, że piosenkarka posiada męskie i żeńskie genitalia pojawiła się kilka lat temu już. Zachodnie media wówczas cytowały wypowiedź, w której rzekomo gwiazda przyznała, że jest obojnakiem. Różne prowokacje wokalistki skłaniały tabloidy do pisania różnych historii.

“To nie jest coś, czego mogłabym się wstydzić. Po prostu nie jest to temat, o którym chcę opowiadać wszystkim dookoła” – mówiła gwiazda.

Wielokrotnie Lady Gaga potwierdzała też informację, że jest biseksualna. “Jestem seksowna i jestem gorąca, czasem też wulgarna, ale lubię tak samo mężczyzn jak i kobiety” – zdradziła.

Fani jak i dziennikarze dosyć często wracają do tej plotki o genitalia, która wybuchła tuż po wydaniu debiutanckiego albumu The Fame w 2008 roku.

W ostatnim wywiadzie piosenkarka odpowiedziała na pytanie, czy jest po części mężczyzną i kobietą. Spytana, czy to prawda, że posiada męskie narządy, powiedziała: “Nie, na początku było to bardzo dziwne, bo wszyscy mówili, że to jest dopiero historia. W pewnym sensie przedstawiam się w bardzo androgeniczny sposób. Kocham to”.

“Chciałabym być zapamiętana z przesłania ‘Born This Way’, chciałabym być zapamiętana z przekonaniem, że ludzie są równi. Chciałabym być zapamiętana jako odważna i inna” – przyznała.

Zaskoczeni? A może macie inne zdanie na ten temat?

▸ Przeczytaj również: Paweł Domagała wbił się na studniówkę! Zaskoczył maturzystów…

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie