Lady Gaga i Bradley Cooper otrzymali nagrodę Grammy oraz BAFTA!

A Star Is Born Lady Gaga - Narodziny gwiazdy
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Ponieważ Nagrody BAFTA i Grammy rozdawano tego samego dnia (10 lutego) – Bradley Cooper w Londynie odebrał nagrodę BAFTA, zaś Lady Gaga w Los Angeles tego samego wieczoru cieszyła się z Grammy. Piosenkarka odebrała w sumie dwie nagrody. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Bradley Cooper pojechał do Londynu, gdzie odebrał nagrodę BAFTA za muzykę do filmu “Narodziny gwiazdy”, zaś Lady Gaga dziękowała tego samego dnia nieco później w Los Angeles odbierając Grammy za piosenkę “Shallow” z filmu.

Warto dodać, że wokalistka dostała jeszcze drugą nagrodę tego wieczoru za piosenkę “Joanne (Where Do You Think You’re Goin’?)”.

▸ Przeczytaj również: Paweł Domagała wbił się na studniówkę! Zaskoczył maturzystów…

Lady Gaga i Bradley Cooper cieszą się sukcesem filmu Narodziny gwiazdy

Kompozytorzy pochodzącej z filmu “Narodziny gwiazdy” piosenki “Shallow”, w tym Lady Gaga, odebrali już wcześniej nagrodę Złotego Globa.

“Narodziny gwiazdy” to nowa wersją popularnego musicalu. Lady Gaga występuje pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, Stefani Germanotta, i wciela się w Ally, aspirującą piosenkarkę, której talent odkrywa gwiazdor country, Jackson Maine (Bradley Cooper). Para zaczyna romans i współpracę, jednak im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem. W obsadzie znaleźli się również Sam Elliott, Andrew Dice Clay i Dave Chappelle. Scenariusz napisał Eric Roth (“Monachium”, “Forrest Gump”). Bradley Cooper zadebiutował za kamerą.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez w nowej odsłonie! Tak seksownej i…

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie