MUZOTAKTPolecamyRed Lips nie są już grzeczni, a Ruda nie jest już ruda (WIDEO)

Red Lips nie są już grzeczni, a Ruda nie jest już ruda (WIDEO)
R

Zespół wraca z mocnym uderzeniem!

REKLAMA
REKLAMA

W Red Lips premiery nowych singli są jak odcinki dobrego serialu, każda z piosenek jest kolejnym odcinkiem. I tak jest też z najnowszą propozycją zespołu pt. “Ja Wam zatańczę”, do której powstał teledysk. Możecie go zobaczyć na MUZOTAKT.pl

Red Lips są bardzo nie grzeczni, a Ruda jak możecie zobaczyć w teledysku nie jest już wcale ruda. Nowy kawałek kipi buntem i zamierzonym absurdem.

REKLAMA

Jak słychać kapela idzie z duchem czasu i zmienia trochę styl muzyczny. Efekt jest naprawdę dobry. Będziecie mocno zaskoczeni.

„Ja wam zatańczę” to zapowiedź nowego albumu, który w tej filmowej przenośni byłby sezonem, jest totalnym zwrotem akcji. Na górze poprzednich singli, w tym kilku hitów, można by śmiało wetknąć flagę z napisem „Peace & Love”.

▸ Przeczytaj również: Paweł Domagała wbił się na studniówkę! Zaskoczył maturzystów…

Red Lips w nowej odsłonie

W 2019 roku zespół planuje odsłaniać kolejne utwory z nagrywanego właśnie albumu. Premiera nowego krążka zaplanowana została na koniec roku, zaraz po zakończeniu intensywnego sezonu koncertowego.

“Nie wiem jak to się stało, może nasłuchałem się Chemical Brothers, może też nazbierało się już trochę rożnych wątków wymagających innej ekspresji. Z zasady jesteśmy rockowym zespołem i bunt mamy we krwi” – zdradza Łukasz Lazer, gitarzysta i producent utworu.

“Jest wiele spraw, które nam się nie podobają, które nie podobają się też naszym słuchaczom. Trzeba było znaleźć temu ujście. Nie bierzcie jednak tego numeru śmiertelnie poważnie, nie zamierzamy demolować nikomu dobytku. Ustalmy, że to artystyczna forma wyrażenia naszych emocji co do otaczającej nas rzeczywistości” – dodaje Ruda, wokalistka.

Słowa utworu napisała Joanna Lazer z Mysławem, zaś muzykę skomponowali: Łukasz Lazer, Joanna Lazer, Mysław i Arkadiusz Kopera.

Jak Wam się podoba nowy kawałek?

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez w nowej odsłonie! Tak seksownej i…

Red Lips Ja Wam zatańczę (WIDEO)

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA