Adiutantka Kim Kardashian rozdawała gościom MARIHUANĘ na imprezie po Grammy (FOTO)

Była adiutantka Kim Kardashian, Stephanie Shepherd rozdawała gościom marihuanę
fot. Instagram @steph shep

Stephanie Shepherd, była asystentka Kim Kardashian w niedzielę wieczorem rozdawała narkotyki. Do zdarzenia doszło na przyjęciu, które urządziła po gali rozdania nagród Grammy. Na afterparty było prawie 300 zaproszonych gości.

Stephanie Shepherd była przez prawie pięć lat osobistą asystentką Kim Kardashian. O tym, że Kim ją zwolniła pisały chyba wszystkie amerykańskie tabloidy w 2017 roku.

“Kim potrzebowała asystenta, który jest bardziej profesjonalny. Bardzo trudno jest pracować z przyjaciółmi, więc Kim zdecydowała się zatrudnić kogoś innego” – podawały różne źródła.

Dziś Shepherd jest już można powiedzieć rasową celebrytką, co widać chociażby na jej Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,3 miliona osób. Dobrze też sprawdza się jako modelka czy w roli debiutującej aktorki. Teraz może być o niej jeszcze głośniej, bynajmniej wśród gości, którzy przyszli na jej huczną imprezę! Celebrytka zaskoczyła wszystkich!

▸ Przeczytaj również: Paweł Domagała wbił się na studniówkę! Zaskoczył maturzystów…

Była adiutantka Kim Kardashian, Stephanie Shepherd rozdawała gościom marihuanę

W minioną niedzielę po Grammy, Stephanie Shepherd urządziła huczną imprezę w swoim domu, który znajduje się w Los Angeles. Na jej afterparty przyszło prawie 300 osób. Podczas wieczoru była asystentka Kim Kardashian rozdawała marihuanę.

Na jej imprezie bawiło się sporo znanych osób z show-biznesu, między innymi Usher. “Usher tańczy w moim salonie” – napisała Stephanie na InstaStory.

“Rekreacyjne” używanie marihuany stało się legalne w Kalifornii w zeszłym roku, więc Stephanie nie wahała się o tym fakcie pochwalić w mediach społecznościowych. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać jak podaje gościom marihuanę na wielkiej tacy. Zobaczcie poniżej zdjęcie.

Koreczki i szampan jak widać już nie wystarczają na takich imprezach!

▸ Przeczytaj również: Margaret jest W CIĄŻY? KaCeZet przekazał radosną nowinę…

https://www.instagram.com/p/Bttg-C_AVll/?utm_source=ig_embed

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!