Miley Cyrus na premierze filmu bez męża! Wyglądała OSZAŁAMIAJĄCO (FOTO)

Miley Cyrus przyćmiła wszystkich na premierze filmu
fot. Instagram @mileycyrus

Miley Cyrus pojawiła się na premierowym pokazie filmu pt. “Jak romantycznie”, w którym zagrał jej mąż Liam Hemsworth. Niestety aktor jest chory i nie mógł pojawić się na premierze “Isn’t It Romantic”. Żona jednak godnie go zastąpiła i przyćmiła wszystkich obecnych. Zobaczcie zdjęcia, SZCZĘKA NAM OPADŁA!

Miley Cyrus (26 l.) jest niesamowitą żoną, Liam może być z niej całkowicie dumny. 11 lutego br. w Los Angeles odbyła się premiera najnowszego filmu “Jak romantycznie”, w którym jedną z głównych ról zagrał mąż piosenkarki. Niestety z powodów zdrowotnych Liam Hemsworth (29 l.) nie mógł pojawić się na pokazie. Zastąpiła go żona, a wyglądała oszałamiająco! Zobaczcie zdjęcia.

▸ Przeczytaj również: Paweł Domagała wbił się na studniówkę! Zaskoczył maturzystów…

Miley Cyrus przyćmiła wszystkich na premierze filmu “Jak romantycznie”

Piosenkarka od samego początku wspiera męża, więc i tym razem nie mogło być inaczej. Miley na premierze filmu “Jak romantycznie” pokazała się w kreacji Maison Valentino. Jej czerwona sukienka prezentuje się naprawdę wykwitnie.

„Jestem taka dumna z mojego przystojnego męża @liamhemsworth i jego najnowszego filmu #IsntItRomantic <3 Niestety nie był on w stanie uczestniczyć z powodów zdrowotnych … ale już się regeneruje i poświęca dużo czasu na odpoczynek i leczenie” – napisała Miley.

Trzeba przyznać, że Miley Cyrus przeszła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w amerykańskim show-biznesie. Artystka niesamowicie błyszczała na czerwonym dywanie.

“Jestem dumna z tego, że reprezentuję męża i jego niesamowitą pracę. Czuję się szczęśliwa, widząc go lśniącego w tej komedii! Jest najzabawniejszą osobą, jaką znam, a świat teraz zobaczy Liama, obok którego budzę się każdego dnia… najszczęśliwsza” – dodała gwiazda.

Komedia romantyczna “Isn’t It Romantic” (“Jak romantycznie”) w kinach za oceanem zadebiutuje już 13 lutego br. W obsadzie znajdują się m.in.: Rebel Wilson, Liam Hemsworth, Adam Devine i Priyanka Chopra. Reżyserią komedii zajął się Todd Strauss-Schulson.

Zobaczcie jak zaprezentowała się Miley Cyrus na premierowym pokazie. Wyglądała cudownie, prawda?!

▸ Przeczytaj również: Margaret jest W CIĄŻY? KaCeZet przekazał radosną nowinę…

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie