Nicki Minaj w Polsce! Jakie ma zachcianki?! Będzie zaskoczeni!

Nicki Minaj
Nicki Minaj fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Nicki Minaj i Juice WRLD wystąpią już 24 lutego w łódzkiej Atlas Arenie! To będzie niesamowity show z gigantyczną sceną i amerykańską produkcją, na który czeka cała Polska.

Nicki Minaj zaprezentuje w Polsce repertuar ze swojego najnowszego albumu „Queen”. Z pewnością nie zabraknie również największych hitów artystki, takich jak „Anaconda” czy „Pound the Alarm”.

▸ Przeczytaj również: Paweł Domagała wbił się na studniówkę! Zaskoczył maturzystów…

Jakie ma zachcianki Nicki Minaj?

Raperka pragnie mieć zapewnione między innymi aż trzy prywatne pomieszczenia. Pierwsze to pokój wyłącznie dla siebie, drugie, które będzie pełnić funkcję garderoby oraz trzecie specjalne miejsce do przygotowywania się do koncertu. We wszystkich pokojach ma być zamontowana klimatyzacja, a temperatura w każdym z nich ma być taka sama.

Podobny wymóg niosła ze sobą chociażby produkcja koncertu Justina Timberlake’a w Gdańsku. Artysta również zastrzegł sobie utrzymywanie odpowiedniej temperatury w swojej prywatnej garderobie przez cały czas pobytu na terenie obiektu. 

Organizacja koncertów światowych gwiazd łączy się z wypełnieniem wymagań określonych w riderach technicznych. Jest to spis, często na kilkadziesiąt stron, który w najdrobniejszych szczegółach określa zasady pobytu artysty w Polsce oraz logistyczne przeprowadzenie produkcji, z zapotrzebowaniem na sprzęt i prywatne wymogi muzyków.

Jak zdradza Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM: “zdarzały się ridery z wyliczeniem wymagań na ponad 50 stron! Garderoby zazwyczaj muszą mieć określony kolor i wystrój. Bywali artyści, którzy zakazywali obecności jakiegoś koloru w pomieszczeniach. Do garderób wstawialiśmy już nawet żywe palmy oraz jacuzzi”.

Scena, na której Nicki Minaj wystąpi w Polsce, zostanie przetransportowana ze Stanów Zjednoczonych i dowieziona do Łodzi czternastoma ciężarówkami!

Ponadto pod Atlas Areną zaparkuje 10 tourbusów, które posłużą za środek transportu dla całego zespołu artystki. Imponująca będzie też liczba garderób. Sama Nicki Minaj zajmie w Atlas Arenie aż trzy pomieszczenia!

Koncert Minaj zdecydowanie należy do kategorii tych większych amerykańskich produkcji. Jej występ w Polsce będzie trzecim na trasie promującej album „Queen”.

Ogromna scena, na której wystąpi raperka, przetransportowana zostanie z USA czternastoma ciężarówkami i składać się będzie z dwóch modułów. Całość z pewnością wprawi w zachwyt fanów artystki, którzy 24 lutego zgromadzą się na pierwszym koncercie królowej rapu w Polsce.

▸ Przeczytaj również: Margaret jest W CIĄŻY? KaCeZet przekazał radosną nowinę…

Koncert Nicki Minaj i Juice WRLD oraz Smolastego, który wystąpi jako support, odbędzie się już za kilkanaście dni w łódzkiej Atlas Arenie.

Bilet na to wydarzenie może być niezapomnianym prezentem na walentynki. Tym bardziej, że z tej właśnie okazji do 14 lutego bilety można zakupić w promocyjnej cenie.

Jeśli ktoś zdecyduje się wziąć drugą połówkę na koncert, za jedną wejściówkę zapłaci 150 zł, czyli dwie otrzyma w cenie jednej! Co trzeba zrobić? Wejść na stronę www.prestigemjm.com, wybrać zakup dwóch biletów w sektorach T bądź B i w rubryce „kod rabatowy” wpisać LOVENICKI, wówczas płatność automatycznie zmniejszy się do 300 zł za obie wejściówki!

Akcja dostępna jest JEDYNIE za pośrednictwem strony prestigemjm.com, a ilość biletów – ograniczona! Akcja potrwa do 14 lutego lub do wyczerpania puli biletów. O końcu promocji decyduje organizator.

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie