Pete Davidson przeklina Arianę Grande! Zobaczcie co zrobił. SZOK

Pete Davidson i Ariana Grande krzyczą sobie do gardła
fot. Instagram @arianagrande

Pete Davidson postanowił pokazać wszystkim, że nie czuje już nic do Ariany Grande. Znany komik pozbył się dowodów miłości! Jak to zrobił?! Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

W ciągu ostatnich tygodni dużo się słyszy, że Ariana Grande popełniła między innymi błąd w swoim japońskim tatuażu, który później chciała poprawić. Teraz do akcji wkroczył komik Pete Davidson, który postanowił usunąć dziary związane z Arianą Grande!

▸ Przeczytaj również: Paweł Domagała wbił się na studniówkę! Zaskoczył maturzystów…

Pete Davidson rozlicza się z Arianą Grande?!

Jon Mesa, specjalizujący się w tatuażach wrzucił na swoje konto na Instagramie zdjęcie pleców Pete’a Davidsona. Artysta chciał się pochwalić nowym dziełem, które wykonał (sowa z lizakiem), ale fanów komika bardziej zainteresował inny tatuaż.

Pete Davidson ma bowiem na karku wytatuowane słowo “cursed” (przeklęty). Dokładnie w tym miejscu aktor wcześniej wytatuował sobie sentencję “mille tendress”, co oznacza po francusku “tysiąc czułości”.

Tatuaż też był wykonany z powodu Ariany Grande, gdyż jest nawiązaniem do jej ulubionego filmu “Śniadanie u Tiffany’ego”.

Ariana Grande nie pozostała zresztą dłużna byłemu chłopakowi. W czasie gdy byłi parą wytatuowała sobie 8418, czyli numer odznaki ojca Pete’a Davidsona, który zginał w zamachu z 11 września. Potem przykryła ten tatuaż słowem “Myron”, czyli imieniem psa Maca Millera.

Ariana Grande właśnie wydała nowy album, “Thank U, Next”, który odnosi się wiele o jej byłych związkach! Pete Davidson pracuje z Juddem Apatowem nad autobiograficzną komedią.

▸ Przeczytaj również: Margaret jest W CIĄŻY? KaCeZet przekazał radosną nowinę…

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie