Pete Davidson przeklina Arianę Grande! Zobaczcie co zrobił. SZOK

Pete Davidson i Ariana Grande krzyczą sobie do gardła
fot. Instagram @arianagrande
Oceń jako pierwszy!

Pete Davidson postanowił pokazać wszystkim, że nie czuje już nic do Ariany Grande. Znany komik pozbył się dowodów miłości! Jak to zrobił?! Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

W ciągu ostatnich tygodni dużo się słyszy, że Ariana Grande popełniła między innymi błąd w swoim japońskim tatuażu, który później chciała poprawić. Teraz do akcji wkroczył komik Pete Davidson, który postanowił usunąć dziary związane z Arianą Grande!

▸ Przeczytaj również: Paweł Domagała wbił się na studniówkę! Zaskoczył maturzystów…

Pete Davidson rozlicza się z Arianą Grande?!

Jon Mesa, specjalizujący się w tatuażach wrzucił na swoje konto na Instagramie zdjęcie pleców Pete’a Davidsona. Artysta chciał się pochwalić nowym dziełem, które wykonał (sowa z lizakiem), ale fanów komika bardziej zainteresował inny tatuaż.

Pete Davidson ma bowiem na karku wytatuowane słowo “cursed” (przeklęty). Dokładnie w tym miejscu aktor wcześniej wytatuował sobie sentencję “mille tendress”, co oznacza po francusku “tysiąc czułości”.

Tatuaż też był wykonany z powodu Ariany Grande, gdyż jest nawiązaniem do jej ulubionego filmu “Śniadanie u Tiffany’ego”.

Ariana Grande nie pozostała zresztą dłużna byłemu chłopakowi. W czasie gdy byłi parą wytatuowała sobie 8418, czyli numer odznaki ojca Pete’a Davidsona, który zginał w zamachu z 11 września. Potem przykryła ten tatuaż słowem “Myron”, czyli imieniem psa Maca Millera.

Ariana Grande właśnie wydała nowy album, “Thank U, Next”, który odnosi się wiele o jej byłych związkach! Pete Davidson pracuje z Juddem Apatowem nad autobiograficzną komedią.

▸ Przeczytaj również: Margaret jest W CIĄŻY? KaCeZet przekazał radosną nowinę…

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie