Mac Miller w kawałku Setha Hirscha (“Say Goodbye”)

Mac Miller nie żyje. Były chłopak Ariany Grande miał 26 lat
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Młody raper Seth Hirsch opublikował piosenkę zatytułowaną “Say Goodbye”, w której rapuje Mac Miller. Możecie jej posłuchać już teraz na MUZOTAKT.pl

Mac Miller i Seth Hirsch we wspólnym kawałku.

Kawałek został wyprodukowany przez Nottz, który pracował wcześniej z Makiem Millerem przy piosenkach “Pet Sounds” czy “Walkin’ Home”.

▸ Przeczytaj również: Pete Davidson przeklina Arianę Grande! Zobaczcie co zrobił….

– Numer jest o toksycznej relacji – mówi Seth Hirsch.

– O radzeniu sobie z kimś kto wysysa z ciebie całą energię i wykorzystuje cie. Gdy Mac umarł zdałem sobie sprawę, że piosenka ma bardziej uniwersalne przesłanie. Tak naprawdę opowiada o walce z naszymi demonami. Ta piosenka jest oknem do duszy Maca i tego przez co przechodził. 

Mac Miller zmarł 7 września 2018 roku. Miał 26 lat. 

Mac Miller urodził się jako Malcolm James McCormick w Pittsburghu. W 2010 podpisał kontrakt z niezależną wytwórnią Rostrum Records i od razu ukazał się jego debiutancki mikstejp “K.I.D.S”.

W 2011 do sklepów trafiła debiutancka płyta “Blue Slide Park”. Album znalazł się na szczycie notowania Billboard 200. Działał też pod pseudonimami Delusional Thomas, Larry Lovestein czy The Velvet Revival. Jego ostatnia płyta to “Swimming” z sierpnia 2018 roku.

▸ Przeczytaj również: Rihanna: Zaplanował włamanie i oczekiwał na seks z…

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!