Grzegorz Kloc powraca z nowym teledyskiem

Grzegorz Kloc
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Grzegorz Kloc powraca z nową płytą pt: “Idę po wodzie”.

Po bardzo dobrym przyjęciu poprzedniej płyty – “Powrót Łazarza” Grzegorz Kloc powraca z nowym albumem.

Płyta będzie podsumowaniem dotychczasowej działalności muzycznej Grzegorza, ukaże się w formie CD i DVD.

Będzie zawierała premierowe piosenki oraz znane utwory artysty z
różnych lat w nowych aranżacjach.

W niektórych piosenkach muzykowi towarzyszy chór CHADEK Gospel prowadzony przez Grzegorza Głucha.

Pierwszym singlem promującym to wydawnictwo jest utwór – “Naprawdę miłość”. Teledysk nagrano w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kęble.

ZOBACZ TELEDYSK
GRZEGORZ KLOC – NAPRAWDĘ MIŁOŚĆ

Premiera płyty planowana jest na początku 2016 roku.

Grzegorz Kloc – wokalista ,gitarzysta ,kompozytor ,producent muzyczny i działacz społeczny. Urodził się 15 maja 1972 w Lublinie. Współpracował min. z Eleonorą i Natalią Niemen, De Mono, Daab, Ryszardem Rynkowskim, Mietkiem Szcześniakiem, Beatą Bednarz, Anitą Lipnicką, Marylą Rodowicz.

Grzegorz Kloc
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

W wieku 20-stu lat wyjechał do Warszawy, gdzie już pół roku później był gitarzystą Natalii Kukulskiej nagrywając z nią jej pierwszą, debiutancka płytę “Światło”.

Do największych osiągnięć muzyka należy też współpraca z Marylą
Rodowicz i napisanie dla niej utworu na składankę Radia Zet: “Anioły pilnują nas”. Utwór ukazał się również na składance z największymi przebojami Maryli Rodowicz – 2013.

Dla zespołu SIXTEEN Grzegorz napisał “Spadające myśli” pierwszy singiel z platynowej płyty “Lawa” , który stał się wielkim przebojem we wszystkich radiach i przyczynił się do otrzymania przez zespół nagrody dziennikarzy muzycznych.

Jego piosenki są ciągle grane w eterze i śpiewane przez różnych
wykonawców. Jako wokalista Seventeen słyszeliśmy go w piosenkach “Niezwyczajna miłość” , “Daj słowo” , które osiągnęły szczyty list przebojów (min. Radia Zet).

Grzegorz Kloc
Grzegorz Kloc powraca z nowym teledyskiem

Grzegorz zagrał wiele tras Lata z Radiem , a w całej swojej 20-letniej działalności tysiąc dużych koncertów, setki wywiadów w mediach centralnych. Zagrał koncert na żywo w RMF FM i innych stacjach. W 2011 roku Grzegorz nagrał solową płytę pt.: “Na skrzydłach miłości” patronowanom przez Gościa Niedzielnego.

W 2013 roku wydał Ep-kę “Rock&Gospel”, której patronowało trzydzieści katolickich mediów : rozgłośnie radiowe i portale. Ostatnie wydawnictwo artysty z roku 2014 to płyta “Powrót Łazarza”, której patronem był m. in. Onet.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!