Nicki Minaj prześwietlona!

Nicki Minaj jest przykro z Nasem
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Czy wiedzieliście, że Nicki Minaj ma aktorskie wykształcenie i chodziła do tej samej szkoły, co Al Pacino?! Specjalista od życia gwiazd, znany dziennikarz Piotr Grabarczyk (Grabari) tym razem prześwietlił sylwetkę królowej amerykańskiego rapu, tuż przed jej koncertem w Łodzi. Wydarzenie odbędzie się 24 lutego w Atlas Arenie.

Koncert Nicki Minaj i Juice WRLD oraz Smolastego, który wystąpi jako support, odbędzie się już za kilkanaście dni w łódzkiej Atlas Arenie.

Bilet na to wydarzenie może być niezapomnianym prezentem na walentynki. Tym bardziej, że z tej właśnie okazji do 14 lutego bilety można zakupić w promocyjnej cenie.

▸ Przeczytaj również: Rihanna: Zaplanował włamanie i oczekiwał na…

Jeśli ktoś zdecyduje się wziąć drugą połówkę na koncert, za jedną wejściówkę zapłaci 150 zł, czyli dwie otrzyma w cenie jednej!

Co trzeba zrobić? Wejść na stronę www.prestigemjm.com, wybrać zakup dwóch biletów w sektorach T bądź B i w rubryce „kod rabatowy” wpisać LOVENICKI, wówczas płatność automatycznie zmniejszy się do 300 zł za obie wejściówki! Akcja dostępna jest JEDYNIE za pośrednictwem strony prestigemjm.com, a ilość biletów – ograniczona! Akcja potrwa do 14 lutego lub do wyczerpania puli biletów. O końcu promocji decyduje organizator.

▸ Przeczytaj również: Pete Davidson przeklina Arianę Grande! Zobaczcie co zrobił….

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie