MUZOTAKTNEWSYGwiazdyNicki Minaj prześwietlona!

Nicki Minaj prześwietlona!
N

REKLAMA
REKLAMA

Czy wiedzieliście, że Nicki Minaj ma aktorskie wykształcenie i chodziła do tej samej szkoły, co Al Pacino?! Specjalista od życia gwiazd, znany dziennikarz Piotr Grabarczyk (Grabari) tym razem prześwietlił sylwetkę królowej amerykańskiego rapu, tuż przed jej koncertem w Łodzi. Wydarzenie odbędzie się 24 lutego w Atlas Arenie.

Koncert Nicki Minaj i Juice WRLD oraz Smolastego, który wystąpi jako support, odbędzie się już za kilkanaście dni w łódzkiej Atlas Arenie.

Bilet na to wydarzenie może być niezapomnianym prezentem na walentynki. Tym bardziej, że z tej właśnie okazji do 14 lutego bilety można zakupić w promocyjnej cenie.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Rihanna: Zaplanował włamanie i oczekiwał na…

Jeśli ktoś zdecyduje się wziąć drugą połówkę na koncert, za jedną wejściówkę zapłaci 150 zł, czyli dwie otrzyma w cenie jednej!

Co trzeba zrobić? Wejść na stronę www.prestigemjm.com, wybrać zakup dwóch biletów w sektorach T bądź B i w rubryce „kod rabatowy” wpisać LOVENICKI, wówczas płatność automatycznie zmniejszy się do 300 zł za obie wejściówki! Akcja dostępna jest JEDYNIE za pośrednictwem strony prestigemjm.com, a ilość biletów – ograniczona! Akcja potrwa do 14 lutego lub do wyczerpania puli biletów. O końcu promocji decyduje organizator.

▸ Przeczytaj również: Pete Davidson przeklina Arianę Grande! Zobaczcie co zrobił….

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA