Eurowizja 2019: Tulia jedzie na konkurs. Internauci miażdżą wybór TVP!!!

TULIA wystąpi w Los Angeles podczas meczu NBA!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Po wielu dniach spekulacji w końcu nadszedł ten dzień, gdzie cała Polska dowiedziała się, kto będzie reprezentować nasz kraj na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji w Tel Avivie. Czy Eurowizja 2019 dla Polski jest już przegrana?! Internauci nie mają złudzeń i mocno krytykują wybór TVP.

Eurowizja 2019 budzi wielkie emocje, a sam wybór zespołu Tulia jako reprezentanta naszego kraju na tegorocznym konkursie Eurowizji nie podoba się większości Internautom! Czy faktycznie TVP podjęło aż tak złą decyzję?!

Warto dodać, że w tym roku po raz pierwszy na konkurs Eurowizji pojedzie z Polski drugi artysta, a będzie nią Roksana Węgiel. Młoda wokalistka dzięki wygranej w Eurowizji Junior 2018 wystąpi na scenie w Tel Awiwie jako gość specjalny. Przypomnijmy, że to pierwsze zwycięstwo dla Polski, 14-letnia gwiazda ze swoim przebojem “Anyone I Want To Be” pokonała całą konkurencję!

▸ Przeczytaj również: S** na wizji podczas Sylwestra?! To wideo podbija…

Eurowizja 2019: Tulia będzie reprezentować Polskę!

Po kilku latach Telewizja Polska powróciła do wewnętrznego wyboru i już na wstępie ten pomysł najwidoczniej nie spodobał się wielu fanom konkursu Eurowizji. Jak przypuszczamy taki format był spowodowany właśnie zwycięstwem młodej gwiazdy, która zwyciężyła w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci! Roksana Węgiel zdobyła zwycięstwo dla Polski swoim przebojem pt. “Anyone I Want To Be”.

Od kilku godzin w końcu znamy reprezentanta Polski, który pojedzie do Izraela na konkurs Eurowizji. Internauci nie mają złudzeń, że to jednak bardzo słaba decyzja!

Debiutancki singiel grupy Tulia ma zaledwie 3,7 mln odsłon na Youtubie. Dziewczyny: Dominika Siepka, Joanna Sinkiewicz, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak sprawdzają się świetnie w coverach. Ich przeróbka hitu Dawida Podsiadło “Nieznajomy” ma do dziś ponad 9 mln odsłon. Czy to jednak wystarczy, aby wygrać taki konkurs?!

“Podejrzewam, że znowu nie będzie nas w finale”.

“Boze znowu jakies slowianskie badziewie”.

“Gratuluję ostatniego miejsca Polsko !”

“Dramat!!!”.

“To jakiś żart chyba”.

“Ło matko…. Straszne miny mają dziewczyny. Jakby pod spódnicami skrywały broń”.

“Śmiechu to wszystko warte…”.

– czytamy w komentarzach na oficjalnym fanpage’u wytwórni Universal Music Polska. Internauci wręcz wszędzie miażdżą wybór TVP!

A Wy jak sądzicie?! Dziewczyny z zespołu Tulia mają szansę znaleźć się w finale Eurowizji 2019?!

▸ Przeczytaj również: Pete Davidson przeklina Arianę Grande! Zobaczcie co zrobił….

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie