Alessia Cara jako support Shawna Mendesa w Polsce

Przypominamy, że polski koncert Shawna Mendesa odbędzie się 2 kwietnia w Tauron Arenie w Krakowie.

Alessia Cara porównywana do Amy Winehouse i Billie Holiday. Recenzje nowego albumu wokalistki
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Alessia Cara dołącza do Shawna Mendesa na trasie w Wielkiej Brytanii, Europie oraz USA. Oznacza to, że wokalistkę zobaczymy na żywo również w Polsce.

Alessia Cara w listopadzie 2018 wydała drugi album „The Pains of Growing”.

– To autobiograficzna płyta opisująca osobiste doświadczenia wokalistki z ostatnich lat – czytamy w komunikacie prasowy. Na „The Pains of Growing” trafiło 15 utworów, w tym między innymi single „Trust My Lonely” oraz „Growing Pains”.

▸ Przeczytaj również: Lil Xan zostanie ojcem! Matką nie jest Noah…

Na swoim rewelacyjnym drugim albumie Alessia Cara wyrasta na donośny głos młodego pokolenia, który wyraża rozczarowanie.

Choć artystka ma dopiero 22 lata, jej twórczość jest zdecydowanie bardziej dojrzała. Alessia jest bardzo pewna siebie. Jej soulowy głos w wyższych rejestrach może skojarzyć się z Billie Holiday. Cara jest współautorką wszystkich utworów na „The Pains of Growing”, a trzy z nich samodzielnie wyprodukowała. Mamy do czynienia z pełnokrwistą artystką popową, która wnosi dowcip i świeżość do gatunku. Ta dziewczyna nie zamierza się wygłupiać i nie ma problemu, by głośno to oznajmić. Cara to trochę outsiderka, która nie chce się dopasować. Jak przyznaje na końcu albumu: „Moja wizja zabawy nie ma żadnego sensu”. „The Pains of Growing” to pokaz wybitnego talentu i autorskiego podejścia Cary – „The Rolling Stone” ****

Niedawno artystka zaprezentowała się w „The Late Late Show with James Corden”, gdzie wykonała balladę „Out of Love”.

Swój debiutancki longplay, “Know-It-All”, Kanadyjka wydała w listopadzie 2015 roku (w Polsce ukazał się 11 marca 2016). Z krążka pochodzą single “Here” z samplami “Ike’s Rap 2” Isaaca Hayesa i “Wild Things”.

Alessia pokazuje, jak być gwiazdą pop, a jednocześnie śpiewać o osobistych problemach czy próbie akceptacji samego siebie.

▸ Przeczytaj również: Shawn Mendes, Kendall Jenner i A$AP Rocky rozebrani do…

https://www.youtube.com/watch?v=AgL_j4b5Vo0

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!