Michael Jackson: Spadkobiercy chcą 100 milionów od HBO (WIDEO)

Michael Jackson kontrowersyjny film
fot. Youtube

Spadkobiercy Michaela Jacksona złożyli pozew do sądu, żądając od stacji HBO 100 milionów dolarów odszkodowania za emisję filmu “Leaving Neverland”. Zwiastun dokumentu możecie zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

Czy Michael Jackson w końcu zazna spokoju?! Spadkobiercy Michaela Jacksona podkreślają, że film zatytuowany “Leaving Neverland” jest jednostronnym dokumentem oskarżającym osobę, która nie może się już bronić.

We wcześniejszym piśmie do HBO przypomnijmy zwracano uwaga, że bohaterowie dokumentu byli wiele razy wcześniej przesłuchiwani i zaprzeczali molestowaniu przez Michaela Jacksona. Spadkobiercy gwiazdora sugerują również, że obecne działania rzekomych pokrzywdzonych mają jedynie finansową motywację.

▸ Przeczytaj również: Lil Xan zostanie ojcem! Matką nie jest Noah…

Michael Jackson kontrowersyjny film

“Leaving Neverland” to dwuczęściowy dokument, który opowiada o dwóch chłopcach zaprzyjaźnionych z Michaelem Jacksonem. James Safechuck miał 10 lat gdy znalazł się na ranczu Neverland, a Wade Robson 7 lat. W filmie zobaczymy wywiady z Safechuckiem (37 lat) i Robsonem (41 lat), a także wypowiedzi matek, żon i rodzeństwa mężczyzn. 

Za reżyserię odpowiada Dan Reed. Dokument trafi do HBO w marcu.

▸ Przeczytaj również: Shawn Mendes, Kendall Jenner i A$AP Rocky rozebrani do…

Michael Jackson Leaving Neverland

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie