Thom Yorke dzieli się zaskórniakami z “Suspirii”

Thom Yorke

Thom Yorke opublikował nieznane wcześniej utwory napisane na potrzeby horroru “Suspiria”. Możecie ich posłuchać na MUZOTAKT.pl

Oryginalna płyta z muzyką do filmu ukazała się 26 października 2018 roku nakładem wytwórni XL Recordingsm, a teraz Thom Yorke wypuścił winyl z niepublikowanymi wcześniej utworami. 

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez nie chce się z nikim umawiać!…

Thom Yorke – Suspiria

– Nawiązałem do oryginalnego filmu “Odgłosy” – wyjaśniał wcześniej Thom Yorke. – Od samego początku był to dziwny proces. Kiedy po raz pierwszy odwiedzili mnie, producenci pomyślałem, że oszaleli, ponieważ nigdy wcześniej nie robiłem ścieżki dźwiękowej. A “Odgłosy” to jedna z tych legendarnych ścieżek dźwiękowych. Kilka miesięcy zajęło mi nawet rozważenie tego pomysłu.

W główną bohaterkę, młodą Amerykankę Susan Bannion, wciela się Dakota Johnson. Dziewczyna rozpoczyna naukę w renomowanej szkole baletowej w Europie. Brutalne morderstwo jednej z uczennic niszczy jej sielankę. Susan zaczyna odkrywać przerażające oblicze akademii. W obsadzie znalazły się również Tilda Swinton i Chloë Grace Moretz. Jessica Harper, którą występowała w oryginale z 1977 roku, także pojawia się w nowym obrazie. Za reżyserię odpowiada Luca Guadagnino.

W Polsce film trafił do kin 2 listopada. 

▸ Przeczytaj również: Lil Xan zostanie ojcem! Matką nie jest Noah…

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie