Lizzo przerabia Marka Ronsona i Miley Cyrus (WIDEO)

Debiutancka płyta Lizzo, "Cuz I Love You", ukaże się 19 kwietnia.

Posłuchaj Lizzo śpiewa piosenkę z repertuaru: Mark Ronson i Miley Cyrus!
fot. Youtube

Lizzo zaprezentowała cover przeboju pt. “Nothing Breaks Like A Heart” Marka Ronsona i Miley Cyrus. Posłuchajcie go na MUZOTAKT.pl

Lizzo wykonała przeróbkę w ramach sesji dla BBC Radio 1’s Live Lounge.

“Nothing Breaks Like A Heart” to pierwszy popowy singel Ronsona od czasu “Uptown Funk” – prawdziwego popkulturowego i muzycznego fenomenu. “Uptown Funk” zdobył dwie nagrody Grammy w 2015 roku, w tym za nagranie roku.

Teledysk obejrzany został w internecie ponad 3 miliardy razy, a piosenka przez 14 tygodni nie opuściła pierwszego miejsca listy Billboard Hot 100. To rekord tego stulecia oraz czwarta najdłużej utrzymująca się na pierwszym miejscu tego zestawienia piosenka w historii.

“Uptown Funk” jest także dziesiątą piosenką w historii, która w Stanach Zjednoczonych zdobyła certyfikat diamentowej płyty.

▸ Przeczytaj również: Lil Xan zostanie ojcem! Matką nie jest Noah…

Tylko w tym roku Mark Ronson pracował nad imponującą liczbą wydawnictw muzycznych.

Napisał przebój “Shallow” wykonany przez Lady Gagę i Bradleya Coopera w filmie “A Star Is Born”. Mark Ronson tworzy także duet Silk City z Diplo – razem wydali utwór “Electricity” z Duą Lipą, który trafił do pierwszej piątki na brytyjskiej liście przebojów. Dotychczas Mark Ronson jako producent pracował z takimi artystami jak Amy Winehouse, Paul McCartney, Lady Gaga, Adele czy Lorde.

Miley Cyrus jest jedną z najbardziej wpływowych artystek obecnej popkultury.

Jej szósty album “Younger Now”, który wydała w 2017 roku, ma na liczniku już 1,7 miliarda streamów. Pięć albumów Miley Cyrus trafiło na pierwsze miejsce listy najlepiej sprzedających się albumów, w tym jej nominowany do Grammy album “Bangerz”, który w Stanach Zjednoczonych zdobył certyfikat platynowej płyty. Miley jest także założycielką organizacji The Happy Hippie Foundation, która walczy z niesprawiedliwością dotykającą młodych ludzi. Od jej powstania, fundacja bezpośrednio wspiera tysiące młodych osób bezdomnych oraz LGBTQ w całych Stanach Zjednoczonych.

▸ Przeczytaj również: Shawn Mendes, Kendall Jenner i A$AP Rocky rozebrani do…

Posłuchaj Lizzo jak śpiewa piosenkę z repertuaru: Mark Ronson i Miley Cyrus!

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie