Amelia z The Voice Kids prezentuje debiutancki singiel (WIDEO)

Czy młoda wokalistka ma szansę na sukces?

Amelia od najmłodszych lat wyróżniała się spośród rówieśników muzykalnością.
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

W serwisach cyfrowych pojawił się singiel „Nie pozwolę nam się bać” młodej wokalistki. Amelia znana jest między innymi z programu „The Voice Kids”.

Amelia z The Voice Kids wydała właśnie singiel zatytułowany „Nie pozwolę nam się bać”, który inspiruje do zmierzenia się z własnymi słabościami. Często wydaje się nam, że jesteśmy skazani na samych siebie, że nie możemy liczyć na pomoc innych w zawalczeniu o marzenia. W życiu każdego z nas pojawiają się trudne momenty, w których nie powinniśmy być sami.

Swoim debiutanckim singlem Amelia chce pokazać, że mamy w sobie wystarczająco dużo siły, by zwalczać przeciwności losu, by dokonywać zmian na lepsze, a cały proces jest łatwiejszy, gdy dzieje się przy wsparciu najbliższych.

▸ Przeczytaj również: Lil Xan zostanie ojcem! Matką nie jest Noah…

Amelia od najmłodszych lat wyróżniała się spośród rówieśników muzykalnością.

Jej pierwsze sukcesy wokalne związane są z występami na Festiwalu Piosenki Filmowej na scenie MDK w Ostrowi Mazowieckiej. Śpiew nie byłby dla nastolatki tak pasjonujący, gdyby nie mogła sama sobie akompaniować. Amelia gra na gitarze i pianinie, sama komponuje oraz pisze teksty. Pierwszy autorski utwór zaprezentowała jako 9-latka w miejskim konkursie „Mam Talent”, zdobywając pierwszą nagrodę.

W 2016 roku Amelia pomyślnie przeszła krajowe eliminacje do konkursu Eurowizji Junior, gdzie zaśpiewała swoją kompozycję z własnym tekstem – „Marzenia”. Był to pierwszy występ telewizyjny wokalistki na żywo.

Rok później Amelia spróbowała swoich sił w castingu do programu „The Voice Kids” i została zaproszona na przesłuchania w ciemno. Udział w tym programie był dla niej wielką przygodą, która zakończyła się w finale.

▸ Przeczytaj również: Shawn Mendes, Kendall Jenner i A$AP Rocky rozebrani do…

Zobacz klip Amelii do piosenki Nie pozwolę nam się bać:

Jak Wam się podoba piosenka?!

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!