Michał Szpak chce jechać na Eurowizję 2016!

Wielokrotnie nazwisko Michała Szpaka pojawiało się w kontekście Eurowizji. Ten młody, charyzmatyczny artysta, posiadający jeden z najlepszych głosów w Polsce już od kilku lat zachwyca nas swoimi występami na żywo. Ostatnio doceniła go publiczność i widzowie Festiwalu w Opolu – wokalista wygrał SuperPremiery 2015.

Wiele osób z branży i spoza niej namawiało Michała do wzięcia udziału w Eurowizji.

Zdaniem wielu liczących się zagranicznych portali eurowizyjnych Michał Szpak jest idealnym polskim kandydatem na Konkurs Eurowizji.

W końcu stało stało się – pierwszą propozycją Michała Szpaka na Konkurs Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w maju w 2016 roku w Sztokholmie, jest monumentalny utwór “Such Is Life” pochodzący z najnowszego albumu artysty “Byle Być Sobą”- płyty, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno krytyków jak i odbiorców.

Drugą propozycją muzyczną Michała Szpaka na Konkurs Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w maju w 2016 roku w Sztokholmie, jest utwór “Color of your life” pochodzący z najnowszego albumu artysty zatytułowanego “Byle Być Sobą”.

Niektóre partie wokalne w “Such Is Life” Michał wykonuje kontratenorem. Regulaminowy 3-minutowy utwór nasycony jest brzmieniami symfonicznymi – w nagraniu słyszymy żywe instrumenty.

Właśnie powstał nakręcony z rozmachem teledysk do eurowizyjnej propozycji Michała Szpaka. Większość zdjęć zrealizowano w Parku Krajobrazowym w Bukowcu k. Jeleniej Góry. W teledysku pokazane są piękne, romantyczne polskie krajobrazy z widokiem na Śnieżkę. Pozostałe ujęcia zrealizowano w SQMStudio oraz w Teatrze Muzycznym w Poznaniu.

Reżyserem i autorem zdjęć jest Janusz Tatarkieiwcz. Mistyczne obrazy z planu klipu mocno korespondują z muzyką, wprowadzając widza w niezwykły, refleksyjny nastrój.

POSŁUCHAJ SINGLA
MICHAŁ SZPAK – COLOR OF YOUR LIFE

https://www.youtube.com/watch?v=iyRu1lzRg3k

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!