MUZOTAKTPolecamyNowy album zespołu Verba już w sklepach!

Nowy album zespołu Verba już w sklepach!
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ponad rok fani musieli czekać, ale w końcu – jest, a ich cierpliwość została sowicie muzycznie wynagrodzona ! 19 utworów, do których historie opowiedzieli sympatycy popularnego zespołu. Tak – najnowszy album Verba – „Historie Twojego Życia”- jest już w sklepach ! „Historie Twojego Życia” to już 11-ty w ich karierze, jak zawsze trzymający poziom i w stylu uwielbianym przez fanów, album zespołu Verba. Ten męski duet od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje na polskiej scenie muzycznej, nieprzerwalnie dostarczając wielkie hity dla wciąż rosnącej grupy fanów. Jak już ktoś Verbę pokocha – kochać nie przestanie! Chłopaki od lat mają ten sam, niepowtarzalny styl, dzięki czemu ich grono fanów nigdy nie topnieje, a Ci zawsze wiedzą, że Verba ich nie zawiedzie.

REKLAMA

Tak o najnowszym longplayu wypowiada się Bartek z zespołu: „Ta płyta jest wyjątkowa i nie dlatego, ze wstąpiły w nas jakieś nowe magiczne talenty, tutaj nic się nie zmieniło. Po prostu wsłuchaliśmy się w to, co do nas mówicie,. w to, co Wam się przydarzyło i marzycie, by o tym napisać piosenkę. Od miesięcy rozmawiamy z Wami, a Wy opowiadacie nam Wasze życiowe historie. To jest właśnie najnowszy, dzięki Wam – wspaniały krążek Verby – HISTORIE TWOJEGO ŻYCIA.”.

Album zawiera 19 piosenek, w tym pierwszy singiel – „Chce się żyć” czy też kolejną , 11-już odsłonę „Młodych Wilków”. Do singla powstał już także teledysk , który jest też aktualnie numerem 1 na jednym ze znanych ogólnotematycznych portali internetowych, osiągając tą lokatę w zaledwie parę godzin po premierze klipu. Płyta „Historie Twojego Życia ukazała się nakładem wydawnictwa MyMusic, z którym zespół współpracuje od początku swojego istnienia. Krążek polecają: Telewizja 4fun.tv, Muzodajnia Muzyczne Radio, Afterparty.pl, Polki.pl, Obcasy.pl, Muzodajnia oraz muzyczny portal AllAboutMusic.pl

Materiały promocyjne partnera

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA