MUZOTAKTTeledyskiFleur East rozjaśni Wasz początek roku 2016!

Fleur East rozjaśni Wasz początek roku 2016!
F

REKLAMA
REKLAMA

Fleur East – petarda z Wielkiej Brytanii, która rozjaśni Wasz początek roku 2016!

Brytyjczycy znają ją doskonale dzięki udziałowi w programie X-Factor, którego w prawdzie nie wygrała, ale na długo zapadła w pamięć widzom swoją fryzurą, energią sceniczną i – przede wszystkim głosem.

REKLAMA

Teraz za sprawą debiutanckiego singla “Sax” rozpoczyna drogą po sławę także poza Wyspami, gdzie dalej święci ogromne sukcesy (“Sax” jest aktualnie na 1. miejscu najczęściej granych utworów w brytyjskich radiach).

Jeżeli nie słyszeliście jeszcze tego utworu, koniecznie sprawdźcie najpierw jak zaśpiewała go w niedawnym finale X-Factora z grupą Little Mix. Funkowy kawałek porównywalny jest do nowego “Uptown Funk” Marka Ronsona – z którym Fleur też miała sporo do czynienia w przeszłości.

Dokładnie rok temu brawurowe wykonanie “Uptown Funk” przez Fleur w finale ówczesnego X-Factora przyspieszyło cyfrową premierę oryginalnego utworu, bo zamiast oryginału, na szczyt zestawienia iTunes trafiła najpierw jej wersja!

Na luty planowana jest europejska premiera fizyczna debiutanckiej płyty Fleur „Love, Sax and Flashbacks” – przygotowana we współpracy z takimi producentami jak Fraser T Smith (Adele, Florence + the Machine), Rodney Jerkins (Michael Jackson, Justin Bieber) i TMS & Oax.

ZOBACZ TELEDYSK
FLEUR EAST – SAX

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA