Ewa Farna jest w ciąży. Zobacz WZRUSZAJĄCE wideo!

Ewa Farna jest w zaawansowanej ciąży!
fot. www.instagram.com/ewa_farna93/

Ewa Farna wraz z mężem spodziewają się pierwszego dziecka! Z tej okazji piosenkarka zaprezentowała wzruszające nagranie wideo, w którym widzimy, że ma dość spory już brzuszek. Zobaczcie sami poniżej na MUZOTAKT.pl

Ewa Farna (26 l.) niedługo zostanie mamą. Wokalistka postanowiła ogłosić radosną nowinę w swoim najnowszym teledysku do piosenki zatytułowanej “Ta o nás”. Jak sama zdradza, utwór powstał prawie półtora roku temu z okazji ślubu. To miał być specjalny film tylko dla rodziców i gości weselnych.

Przypomnijmy, że w 2017 roku Ewa Farna i Martin Chrobot pobrali się w tajemnicy przed mediami. Za pośrednictwem Instagrama piosenkarka poinformowała, że wyszła za mąż. Teraz dowiadujemy się o kolejnej radosnej nowinie!

“Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy” – czytamy w komunikacie.

Piosenkę pt. “Ta o nás” napisał mąż piosenkarki. Młoda para wykonuje ją głównie po czesku, w refrenie słyszymy mały akcent polski: “dzisiaj w tym dziwnym świecie / dobrze wiedzieć, że ktoś cię kocha przecież.”

▸ Przeczytaj również: Oscary 2019: Lady Gaga, Mark Ronson i Rami Malek…

Ewa Farna jest w zaawansowanej ciąży!

W teledysku widzimy zdjęcia archiwalne z dzieciństwa Ewy i jej męża Martina. Wideo było w czymś rodzaju podziękowaniem dla rodziców na weselu. Najciekawsze są ujęcia, które zostały później dograne, jak np. ślub i wesele czy właśnie ciąże artystki. Pod sam koniec teledysku możemy ujrzeć Ewę w zaawansowanej ciąży.

“Przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne. Dlatego dopełniliśmy niektóre ujęcia do teledysku i teraz jest już też w Waszych rękach” – zdradza Ewa Farna.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia wokalistka poinformowała w mediach społecznościowych, że nie weźmie udziału w drugiej edycji programu “Śpiewajmy razem. All Together Now”.

“Chcialam Was o swojej decyzji poinformowac pierwsza, zeby nie doszlo do dezinformacji (jak z moim innym programem, z ktorego “podobno” mnie wyrzucili). Chce byc szczera wobec swoich fanow. Lubie byc jurorka, ciesza mnie muzyczne produkcje, niestety w tej akurat sie nie odnalazlam. Z tym ryzykiem wchodzilam w nowa formule programu i jest to zjawisko naturalne- tak bywa. Przynajmniej wczuje sie glebiej w muze, potrzebuje tego, dla roownowagi” – napisała wokalistka (pisownia oryginalna).

Jak widać jej odejście było spowodowane zmianami w jej życiu. Gratulujemy radosnej nowiny!

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande przerabia Minnie Riperton. “Lovin’ You” usłyszymy w…

Ewa Farna w ciąży!
View this post on Instagram

CZ Tato písnička vlastně nikdy neměla být představena veřejnosti. Vznikla před víc než rokem a půl jako vyprávění o nás, určené pouze pro hosty na naší svatbu. Byli jsme si jistí, že je příliš soukromá na to aby šla ven, patříme totiž spíš k těm, kteří si soukromí váží a střeží. Někteří svatebčané nás přesvědčovali o tom, že by ji lidé pro svou upřímnost a přirozenost měli mít šanci slyšet, my jsme ale dlouho váhali. Pak ale přišel další impulz, který podpořil smysl toho proč a k jaké příležitosti ji poslat do světa Trochu jsme tedy doplnili klip o aktuální záběry a ted' je už i Vaše. PL Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być ”opublikowana“. Powstała ponad półtora roku temu jako opowieść naszej historii tylko dla uszu i oczu gości na naszym weselu. Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność. Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy. Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne. Dlatego dopełniliśmy niektóre ujęcia do teledysku i teraz jest już też w Waszych rękach. Piosenkę napisał mój mąż, więc jest tylko po czesku, ale ponieważ nasza miłość jest polsko-czeska, przynajmniej refren jest dwujęzyczny. #ewafarna #newsong #ceskapisnicka #neconovehoapritomstareho #oldnew #taonas

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

Gwiazda od dłuższego czasu nie ukrywa, że marzy o licznej rodzinie.

“Gdy za dziesięć lat będę obchodzić swoje 35. urodziny. Zapewne całe przedszkole będziemy wtedy mieli z mężem w domu!” – zdradziła w 2018 roku w wywiadzie z “Twoim Imperium”.

Zobacz klip: Ewa Farna – Ta o nas

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie