Ariana Grande pokonała Selenę Gomez! Ma najwięcej fanów na Instagramie

Niestety już nie Selena Gomez (26 l.) a Ariana Grande (25 l.) jest obecnie najpopularniejszą płcią piękną w serwisie Instagram
fot. instagram.com/arianagrande/

Ariana Grande właśnie została najbardziej obserwowaną kobietą na Instagramie. Do tej pory rekordową liczbę followersów miała Selena Gomez. Jak wyglądają wyniki?

Niestety już nie Selena Gomez (26 l.) a Ariana Grande (25 l.) jest obecnie najpopularniejszą płcią piękną w serwisie Instagram!

Ari właśnie pokonała swoją popową koleżankę Sel osiągając wynik 146344336 (sto czterdzieści sześć milionów). Spodziewaliście się takiej zamiany?!

▸ Przeczytaj również: The Voice Kids 2: AniKa Dąbrowska debiutuje! („Małe skrzydła”)

Najpopularniejsze konta na Instagramie

Ciągle najlepszy na Instagramie jest jednak Cristiano Ronaldo, którego obserwuje już blisko 156 milionów fanów. Drugie miejsce zajmuje teraz Grande, a tuż za nią Gomez.

Jak porównamy konta piosenkarek, widać, że Selena Gomez raz na jakiś czas dzieli się z fanami nowym wpisem, ale robi to dość rzadko i to głównie wpływa na jej popularność. Nie ukrywa też, że niespecjalnie lubi ten serwis. Ariana Grande zaś bardzo regularnie publikuje zdjęcia i filmy na swojej tablicy Instagrama. Dodatkowo jest często aktywna na InstaStory. Można powiedzieć, że w ostatnim czasie bardzo dobrze opanowała Instagrama, a fanów z każdym dniem przybywa.

Myślicie, że ten ranking się utrzyma?!

▸ Przeczytaj również: Oscary 2019: Lady Gaga, Mark Ronson i Rami Malek…

View this post on Instagram

🦢

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

View this post on Instagram

#California life @puma

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie