Viki Gabor z The Voice Kids w piosence „Time” (WIDEO)

Kim jest Viki Gabor z The Voice Kids 2
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Uczestniczka The Voice Kids, Viki Gabor wydała właśnie swój debiutancki singiel. Do utworu zatytułowanym “Time” powstał teledysk, który już teraz możecie zobaczyć na MUZOTAKT.pl

Viki Gabor w brawurowym wykonaniu „Roar” Katy Perry podczas przesłuchań w ciemno pokazała niebywałą skalę możliwości wokalnych, jednocześnie podbijając serca wszystkich jurorów i widowni „The Voice Kids” skromnością i dziewczęcym wdziękiem. Na swoich mentorów wybrała Tomsona i Barona. Łączy ich pozytywna energia.

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran na ślubie z Andreą Bocellim. Zobacz UROCZE…

Kim jest Viki Gabor z The Voice Kids 2?

Viki to Polka i obecnie Krakowianka o romskich korzeniach, która urodziła się w Niemczech, spędziła cudowne dzieciństwo w Polsce, a edukację zaczęła w Wielkiej Brytanii – stąd język angielski zna śpiewająco, co słychać w jej debiutanckim singlu „Time”.

Otwarta kulturowo, wychowana w muzykującej z pokolenia na pokolenie rodzinie, jest… samoukiem! Razem ze starszą siostra Melisą komponuje utwory i pisze teksty. Ta nastolatka to wrażliwa dusza artystyczna. Najchętniej słucha Ariany Grande, Jessie J, Shawna Mendesa, Whitney Houston, Beyonce, a z polskich wykonawców ceni Afromental, Edytę Górniak i Czesława Niemena.

Viki kocha zwierzęta i naturę. Jej najlepszym przyjacielem jest Rocky – 4-miesięczny husky (o równie niebieskich oczach co Viki), którego niedawno przygarnęła do serca.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande przerabia Minnie Riperton. “Lovin’ You” usłyszymy w…

Zobacz teledysk: Viki Gabor – Time

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!