Piosenka Pawła Szymańskiego to najlepszy singiel z The Voice Kids 2?!

Kim jest Paweł Szymański z The Voice Kids 2
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Paweł Szymański uwielbia występować przed dużą publicznością. Dzięki współpracy ze swoim trenerem z „The Voice Kids”, Dawidem Kwiatkowskim, nauczył się panować nad stresem i twierdzi, że nie czuje stresu, lecz adrenalinę, która motywuje go do najlepszego występu. Posłuchajcie jego debiutanckiego singla – “10 lat”.

Paweł Szymański jest wulkanem energii, potrafi zarażać uśmiechem i dobrym nastawieniem. Lubi stawiać wysoko poprzeczkę. Właśnie taki przekaz niesie jego debiutancki singiel zatytułowany „10 lat”. To wspaniały początek artystycznej drogi młodego człowieka z wielkimi ambicjami muzycznymi!

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande przerabia Minnie Riperton. “Lovin’ You” usłyszymy w…

Kim jest Paweł Szymański z The Voice Kids 2

Jego największe pasje to muzyka, aktorstwo i języki obce. Od kilku lat jest też aktorem Teatru Muzycznego w Łodzi. Wokalista jest laureatem i finalistą wielu festiwali rangi międzynarodowej i ogólnopolskiej. Największym osiągnięciem Pawła jest Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu w Wilnie.

Jego muzycznym idolem jest Phil Collins, a od kilku lat uczy się w szkole muzycznej gry na perkusji, a jego największym marzeniem jest napisać piosenkę, zaśpiewać ją i zagrać.

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran na ślubie z Andreą Bocellim. Zobacz UROCZE…

Właśnie ukazał się debiutancki singiel zatytułowany “10 lat”, do którego powstał teledysk. Jak Wam się podoba utwór?!

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!