MUZOTAKTNEWSYGwiazdyArtyści przeciw nienawiści: Doda przytula się do brzucha Ewy Farnej. Zobacz UROCZE zdjęcie!

Artyści przeciw nienawiści: Doda przytula się do brzucha Ewy Farnej. Zobacz UROCZE zdjęcie!
A

REKLAMA
REKLAMA

Na koncercie w łódzkiej Atlas Arenie pod hasłem Artyści przeciw nienawiści wystąpiło ponad stu polskich artystów. Na scenie wystąpiła także Ewa Farna, która kilka dni temu poinformowała swoich fanów, że wkrótce zostanie mamą. Jej zaokrąglony, ciążowy brzuch skradł wieczór! Nawet Doda skusiła się na fotografię z brzuszkiem Ewy!

Koncert Artyści przeciw nienawiści, którego inicjatorką była Doda przyciągnął tłumy z całej Polski. Łódzka Arena była wypełniona po same brzegi.

REKLAMA

“Największych polskich artystów połączył jeden pomysł, jedna idea, jedna chęć zmiany…” – tymi słowami rozpoczął się wielki koncert z udziałem ponad stu artystów polskiej sceny muzycznej.

“Czesław Niemen wierzył, że ludzi dobrej woli jest więcej i miał rację, bo to dzięki Wam dziś jesteśmy” – mówiła ze sceny Barbara Kurdej-Szatan.

Niektóre momenty na długo pozostaną w pamięci, choćby wspólnie wykonany wielki hit Michaela Jacksona pt. “We Are the World”. To był bardzo emocjonujący wieczór. Warto dodać, że wszyscy artyści zrezygnowali ze swojego honorarium!

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran na ślubie z Andreą Bocellim. Zobacz UROCZE…

Artyści przeciw nienawiści – Doda i Ewa Farna razem!

Na koncercie nie mogło oczywiście zabraknąć Ewy Farnej. Artystka kilka dni temu podzieliła się radosną nowiną, choć ciąża była dość długo utrzymywana w tajemnicy.

Ewa zdradziła, że spodziewa się pierwszego dziecka za pośrednictwem swojego najnowszego teledysku do piosenki zatytułowanej “Ta o nás”. Fani bacznie obserwują teraz, jak gwiazda rozkwita i nie mogą doczekać się każdej nowej informacji. Jak widać na koncercie Artyści przeciw nienawiści sama Doda też nie mogła się oprzeć, aby nie zrobić sobie zdjęcia z przyszłą mamą.

Wspólne zdjęcie Ewy i Dody pojawiło się na Insta Story Doroty Rabczewskiej. Jak Wam się podoba?! Naszym zdaniem to najładniejsze zdjęcie z koncertu Artyści przeciw nienawiści! Zobaczcie sami poniżej.

▸ Przeczytaj również: Taniec z Gwiazdami 2019 – uczestnicy. Oto wszystkie pary!…

Zobacz koncert Artyści przeciw nienawiści:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA