Gwiazdy „Gry o tron” przed i za kamerą nowego klipu Frei Ridings

Jak zareagowała Freya Ridings, kiedy dowiedziała się, że gwiazdy „Gry o tron” chcą z nią współpracować?
fot. Ryan Jafarzedah

Freya Ridings, nazywana przez dziennikarzy „nową Adele”, wydała EP-kę „You Mean The World To Me”. Wydawnictwo promuje tytułowy kawałek. W teledysku do piosenki występuje Maise Williams – Arya Stark z „Gry o tron”. Za kamerą stanęła jej koleżanka z planu, Lena Headey (Cersei Lannister). 

Jak zareagowała Freya Ridings, kiedy dowiedziała się, że gwiazdy „Gry o tron” chcą z nią współpracować?

– Byłam naprawdę zaszczycona. To bardzo osobista i emocjonalna piosenka. Podziwiam inteligentne, emocjonalne, silne kobiety, które pracowały nad całością, bo to dobrze odzwierciedla postać, która zainspirowała piosenkę: moją mamę.

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran na ślubie z Andreą Bocellim. Zobacz UROCZE…

Lena Headey tak wspomina współpracę z Freyą Ridings:

– Miałam bardzo emocjonalną reakcję na głos i piosenkę Frei. Miałyśmy kilka konceptów na teledysk, niektóre z nich okazały się zbyt mroczne. Myślę, że udało nam się stworzyć taki klip, który pokazuje Freyę w surowym, emocjonalnym występie. Motyw rodziny to bardzo ważny element piosenki.

Za produkcję „You Mean The World To Me” odpowiada Greg Kurstin (Adele, Sia, Liam Gallagher, P!ink), a miksem zajął się Tom Elmhirst (Adele, Amy Winehouse). Ridings nagrała utwór we własnym domu. Piosenka opowiada o chorobie mamy wokalistki.

„You Mean The World To Me” to tytułowy kawałek z najnowszej EP-ki artystki. Wydawnictwo ukazało się 1 marca i zawiera łącznie 5 utworów, w tym światowy hit „Lost Without You”. Singiel to hymn o straconej miłości i żalu. Utwór ma już ponad 100 milionów streamów na całym świecie oraz tytuł platyny w Wielkiej Brytanii.

Latem 2019 Freya Ridings wydaje debiutancką płytę długogrającą zatytułowaną „Freya Ridings”.

▸ Przeczytaj również: Taniec z Gwiazdami 2019 – uczestnicy. Oto wszystkie pary!…

Freya Ridings – „You Mean The World To Me” EP – lista utworów:

1. You Mean The World To Me
2. Lost Without You
3. Wishbone
4. Ultraviolet
5. Blackout

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie