Rita Ora prezentuje nowego singla “Only Want You” (feat. 6LACK)!

Utwór jest odbiciem tego, co działo się w życiu artystki.

Rita Ora - Only Want You
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Rok 2018 Rita Ora przypieczętowała wydaniem drugiego albumu “Phoenix”. Teraz brytyjska gwiazda ujawnia kolejnego singla promującego to wydawnictwo. Jest nim piosenka “Only Want You” (feat. 6LACK).

Rita Ora (28 l.) prezentuje kolejny singiel z debiutanckiego drugiego albumu. Wcześniej mieliśmy okazję poznać między innymi singla “Let You Love Me”, który był 13 piosenką Rity Ory w Top 10 brytyjskiego notowania. Żadna brytyjska artystka przed nią nie dokonała tej sztuki.

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran na ślubie z Andreą Bocellim. Zobacz UROCZE…

Rita Ora – Only Want You

“Album jest owocem prawdziwej miłości i bardzo mi zależało na tym, aby wszystko na nim było zrobione tak, jak sobie wymarzyłam” – mówi Rita Ora.

“Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim, którzy mnie wsparli i pracowali ze mną. Stworzyliśmy coś, z czego jestem ogromnie dumna. Daliście mi przestrzeń i wolność, by powstało coś prosto z serca. Wymagające i czasem pełne euforii. Dziękuję wam moi fani za to, że cierpliwie czekaliście” – dodaje artystka.

▸ Przeczytaj również: Taniec z Gwiazdami 2019 – uczestnicy. Oto wszystkie pary!…

Rita Ora sprzedała do tej pory 7 mln singli! Tuzin z nich znalazło się w Top 10 notowań, pięć pokryło się platyną i tyle samo złotem. Debiutancka płyta “Ora” z 2012 roku zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i uzyskała na Wyspach status platynowej.

Zobacz lyric video: Rita Ora – Only Want You

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!