Marta Gałuszewska wydała EP-kę „Reasons” (PREMIERA)

Posłuchaj EP-ki Marta Gałuszewska - „Reasons”:
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Marta Gałuszewska prezentuje EP-kę „Reasons”. Na wydawnictwo trafiły cztery kawałki, w tym premierowy „Jeszcze ja”. Płyty możecie posłuchać poniżej na MUZOTAKT.pl

Marta Gałuszewska debiutuje! 2018 rok upłynął Marcie niezwykle pracowicie. Zagrała wiele koncertów w całej Polsce, wystąpiła na większości festiwali. Pracowała również nad nowymi piosenkami, czego efektem jest EP-ka „Reasons” składająca się z czterech utworów. Trzy z nich miały premierę na przełomie grudnia i stycznia. „Jeszcze ja” to czwarty i zarazem ostatni utwór zamykający mini album „Reasons”.

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran na ślubie z Andreą Bocellim. Zobacz UROCZE…

Zwyciężczyni 8. edycji „The Voice of Poland” to niewątpliwie jeden z najgorętszych debiutów 2018 roku. Jej singiel „Nie mów mi nie” podbił radiowe listy przebojów i stał się hitem ubiegłego roku. W sieci obejrzało go blisko 20 mln. osób.

Informacje o koncertach, nowości i materiały specjalne można znaleźć na kanałach social media Marty: FacebookInstagramTikTok.

▸ Przeczytaj również: Artyści przeciw nienawiści ONLINE: Zobacz cały koncert (WIDEO)

Posłuchaj EP-ki Marta Gałuszewska – „Reasons”:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!