Taylor Swift wydaje nowy album? Mamy komentarz gwiazdy

Kiedy nowy album Taylor Swift
fot. instagram.com/taylorswift

Kiedy na rynku ukaże się nowa płyta Taylor Swift? Fani z niecierpliwością czekają na nowy materiał piosenkarki. Na Twitterze, aż roi się od różnych spekulacji. Oto, co wiemy wszystko o tzw. “TS7”.

Fani Taylor Swift nie mają złudzeń, że za chwile ukaże się nowa, już siódma studyjna płyta wokalistki. Skąd te spekulacje?! Fani wysnuli teorię, że gwiazda daje podpowiedzi na swoim Instagramie, dzięki, którym wierzą, że lada chwila światło dziennie ujrzy nowy album. Ostatnie zdjęcia na profilu artystki są w zupełnie innym stylu niż dotychczas. Czy faktycznie fani mają rację?

▸ Przeczytaj również: Artyści przeciw nienawiści ONLINE: Zobacz wyjątkowy koncert z łódzkiej Atlas Areny (WIDEO)

Taylor Swift szykuje nowy album?

Bajkowe zdjęcie, na którym widzimy siedem palm miało być rzekomo pierwszą podpowiedzią, która zwiastuje siódmy krążek gwiazdy. Kolejne zdjęcie jakie pojawiło się na Instagramie, widzimy wokalistkę w cekinowej sukni na spiralnych schodach. Taylor Swift (29 l.) siedzi na siódmych stopniu, licząc od góry. Warto dodać, że zdjęcie ma nałożony podobny filtr jak w fotografii z palmami. Teorii jest znacznie więcej w sieci, poniżej publikujemy te najbardziej zabawne i popularne. Czy się sprawdzą, czas pokaże!

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran na ślubie z Andreą Bocellim. Zobacz UROCZE…

Niestety nie ma potwierdzonych informacji, że w najbliższym usłyszymy nowe piosenki Taylor. Artystka opublikowała dość wymowne zdjęcie, które póki co przekreśla wszystkie teorię Internautów dotyczące nowego albumu.

“Ona właśnie przeczytała wszystkie teorie” – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

She just read all the theories 🙀

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

Przyznajcie sami, że jej kotka o imieniu Olivia wyraziła to genialnie! Aktualnie artystka pracuje na planie musicalu “Cats” (“Koty” z 1981 roku), którego premiera zapowiedziana jest na 20 grudniu br.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie