Rita Ora chce tylko ciebie!

Rita Ora - Proud: Nowa piosenka będzie hitem jak Anywhere?
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Rita Ora opublikowała tekstówkę do piosenki zatytułowanej “Only Want You” z udziałem 6LACK. Posłuchajcie singla na MUZOTAKT.pl

Rok 2018 Rita Ora przypieczętowała wydaniem drugiego albumu “Phoenix”. Teraz brytyjska gwiazda ujawniła kolejny singel promujący to wydawnictwo. Jest nim piosenka “Only Want You” (feat. 6LACK). 

▸ Przeczytaj również: Artyści przeciw nienawiści ONLINE: Zobacz wyjątkowy koncert z łódzkiej Atlas Areny (WIDEO)

– Album jest owocem prawdziwej miłości i bardzo mi zależało na tym, aby wszystko na nim było zrobione tak, jak sobie wymarzyłam – mówi Rita Ora.

– Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim, którzy mnie wsparli i pracowali ze mną. Stworzyliśmy coś, z czego jestem ogromnie dumna. Daliście mi przestrzeń i wolność, by powstało coś prosto z serca. Wymagające i czasem pełne euforii. Dziękuję wam moi fani za to, że cierpliwie czekaliście. 

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran na ślubie z Andreą Bocellim. Zobacz UROCZE…

Rita sprzedała do tej pory 7 milionów singli.

Tuzin z nich znalazło się w Top 10 notowań, pięć pokryło się platyną i tyle samo złotem. Debiutancka płyta “Ora” z 2012 roku zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i uzyskała na Wyspach status platynowej. 

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie