Hunter w Palladium to zapis koncertu, który odbył się 15.XI.2013 roku z myślą o kolejnym, po “Hunter – XXV lat później”, oficjalnym wydawnictwie DVD.

Ostatecznie Hunter postanowił udostępnić go jednak całkowicie za darmo na swoim kanale YouTube jako prezent dla Fanów z okazji obchodzonego w tym roku XXX-lecia zespołu.

Zespół zaprosił podczas koncertu na scenę wielu wyjątkowych gości jak Chór Kantata pod dyrekcją Mariusza Pardo, Tomka “Kasprola” Kasprzyka z Antyradio, który zagrał w finale na skrzypcach a także specjalną grupę rekonstrukcyjno-inscenizacyjną.

“Prace nad tym blisko dwugodzinnym zapisem trwały bardzo długo. Zależało nam jednak na tym, żeby tak pod względem obrazu jak i dźwięku jak najwierniej oddać atmosferę tamtego wieczoru. Zarówno Jacek Miłaszewski, który odpowiada za miks dźwięku jak i Ekipa Mania Studio z Manią oraz głównym edytorem, czyli Michałem “Bersonem” Berensztajnem na czele wykonali tytaniczną pracę, żeby do tego doprowadzić. Niesamowity show na żywo podczas koncertu stworzyli także wieloletni nasi Przyjaciele, z którymi tułamy się po klubach i festiwalach od wielu już lat, czyli dźwiękowiec Marcin “Marcel” Płoński oraz oświetleniowiec Kamil “Dejot” Borzeski, przy nieocenionej pomocy ekipy technicznej Huntera (Andrzeja Jacha, Ronniego, Maliniaka, Przema, Janusza i Ewy) a także samego Klubu Palladium.

Wszyscy oni sprawili, że wieczór 15 listopada 2013 roku przeszedł do historii zespołu jako bardzo wyjątkowy i pełen tego, czego właściwie szukamy i próbujemy stworzyć od samego początku naszego istnienia – MAGII 🙂

Oddając ten koncert Waszym zmysłom mamy nadzieję, że klikając w link prowadzący do niego doświadczycie jej tak jak my i Wszyscy, którzy byli z nami w Palladium tego wieczoru” – Hunter

ZOBACZ KONCERT
HUNTER W PALLADIUM

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!