“Nie damy się” to trzeci singiel zespołu TABU promujący płytę “METEORY”, której premiera odbyła się w październiku 2015r.

Sceniczna moc po raz kolejny została przeniesiona na nośnik na czwartej studyjnej płycie zespołu Tabu pt. Meteory. Tradycji stało się zadość – album jest pełen wycieczek po muzycznych stylach, jednak łączy je reggae`owa pulsacja.

Spodziewajcie się ogromnej dawki szczerych emocji, które towarzyszyć Wam będą podczas spotkania z tym krążkiem. To będzie muzyczna podróż pomiędzy niebem a ziemią.

Każda z piosenek jest osobną historią, prowadzi swoje własne życie, jednak razem tworzą mieszankę o wspólnym fundamencie. Jest nim siła, moc muzycznego przesłania oraz charyzma i prawda życia przekazywana w tekstach.

Płyta Meteory składa się z 12 piosenek. Za realizację nagrań oraz produkcję płyty odpowiada cały zespół we współpracy z Wojciechem Kochankiem – człowiekiem o przebogatym życiorysie muzycznym, który nadał utworom nowego wymiaru.

Materiał zarejestrowany został w Tower Studio we Wrocławiu oraz GoRecords w Wodzisławiu Śl. w okresie od maja do sierpnia 2015.

ZOBACZ TELEDYSK
TABU – NIE DAMY SIĘ

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!