Kazka – debiutancki album i trzy koncerty w Polsce!

Kazka to zespół grający u-pop z elementami elektro-folku.
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Kazka, grupa prezentująca nietuzinkową mieszankę popu, folku i elektro, prezentuje swój debiutancki album zatytułowany „Karma”. Już w tym tygodniu będziemy mogli usłyszeć ich materiał na żywo. Kazka wystąpi w trzech miastach w Polsce. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Kazka to zespół grający u-pop z elementami elektro-folku. To niezwykle oryginalna i czarująca mieszanka. Wszystkie utwory są wykonywane w języku ukraińskim.

▸ Przeczytaj również: Artyści przeciw nienawiści ONLINE: Zobacz wyjątkowy koncert z łódzkiej Atlas Areny (WIDEO)

Debiut grupy Kazka!

“Nie boimy się być inni, ponieważ wierzymy, że każdy w swojej unikalności jest piękny. Najważniejszym warunkiem jest wiara w siebie oraz pasja i odwaga w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Wiemy, że cuda się zdarzają a marzenia spełniają. Dla nas właśnie Kazka jest na to dowodem” – mówią muzycy z grupy Kazka.

W skład grupy wchodzą: Sasha, czarująca unikalnym głosem artystka, Dima – mistrz folkowych instrumentów i Nikita – multiinstrumentalista. Każdy z nich wnosi składnik decydujący o wyjątkowości zespołu: kobiecość, młodość i mądrość.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w piekielnie seksownej sesji bielizny Savage x Fenty…

„Karma” – debiutancki album grupy to mieszanka popu, eletro i folkowych instrumentów. To 10 poruszających utworów wykonywanych w języku ukraińskim, co buduje wyjątkową, emocjonalną i czarującą atmosferę.

Singiel promujący krążek zatytułowany „Cry”, odniósł już wielki sukces: ponad 160 mln wyświetleń na YouTube i obecność na światowej liście Top100 na YT. Piosenka przez 20 tygodni z rzędu była #1 w ukraińskich rozgłośniach radiowych. Utwór święci triumfy także w Rosji, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Łotwie, Bułgarii i Grecji. Znaczna część wyświetleń teledysku pochodzi z Polski.

Rozpiska koncertów w Polsce prezentuje się następująco:

Zobacz teledysk Kazka – Plakala:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie