Alex Aiono w Polsce (DATA, MIEJSCE, BILETY)

Alex Aiono został odkryty w Santa Monica Promenade mając 15 lat.
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Alex Aiono wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się 30 maja w klubie Niebo w Warszawie. Sprzedaż biletów rusza w piątek, 8 marca o godz. 11:00 na LiveNation.pl.

Alex Aiono to wychowany w Arizonie piosenkarz, autor tekstów, producent i multiinstrumentalista. W wieku 19 lat zaczął zyskiwać miliony fanów, wydając niezależne EP-ki, a także tworząc unikatowe, nowe wersje popularnych piosenek na YouTube. Z soulowym głosem, niewymuszoną charyzmą i bezbłędnymi umiejętnościami producenckimi, to Aiono stworzył viralową wersję „One Dance” Drake’a, która eksplodowała osiągając ponad 66 milionów wyświetleń.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w piekielnie seksownej sesji bielizny Savage x Fenty…

Alex Aiono został odkryty w Santa Monica Promenade mając 15 lat.

Szybko znalazł się w studio ze zdobywcą EGOT (Emmy, Oscar, Grammy i Tony) Johnem Legendem, który współtworzył tytułowy utwór z debiutanckiej indie EP-ki Aiono „Young & Foolish” z 2013 roku.

Chcąc dzielić swoja kreatywną przygodę ze swoimi fanami, Aiono od momentu pierwszego nagrania nieustannie wydaje nowe piosenki – współpracując ze wszystkimi, w tym z takimi artystami jak m.in. Gryffn, T-Pain, Feder, Felix Jaehn. Z ostatnim Aiono po raz pierwszy wspiął się na sam szczyt list przebojów w Niemczech, a wszystko za sprawą utworu „Hot 2 Touch”.

Tylko w ostatnich miesiącach Alex wydał kilka swoich nowych piosenek dla fanów („Big Mistake”, „As You Need”, „Young Love”). Mając na swoim koncie ponad 867 milionów wyświetleń na YouTube, 23-latek nie zatrzymuje się i nagrywa nowe utwory, mashupy i klipy, publikując je na różnych kanały, aby móc dotrzeć do swoich fanów, których na YouTube ma ponad 5.9 mln, na Facebooku 2.3 mln, Instagramie 2.4 mln i na Twitterze prawie pół miliona.

W ślad za wyprzedaną trasą zimową Fells Like Tour w 2018 roku po Ameryce Północnej, Aiono wyrusza tej wiosny w czwartą trasę koncertową nazwaną FUN23 TOUR.

▸ Przeczytaj również: Artyści przeciw nienawiści ONLINE: Zobacz wyjątkowy koncert z łódzkiej Atlas Areny (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie