Wybierz najlepszy debiut 2015 roku!

Sprawdź kandydatów i kandydatki, które zawalczą o Wasze głosy!

Najlepszy debiut 2015 roku

Zagłosuj na swojego artystę! Wybierz najlepszy debiut 2015 roku!

Nowa twarz na polskim rynku muzycznym. Sprawdź kandydatów i kandydatki, które zawalczą o Wasze głosy! Głosowanie trwa do 15 stycznia br.

Black Perfume powstał w 2012 roku we Wrocławiu. Nazwa zespołu nieprzypadkowo pochodzi od piosenki Agnieszki Osieckiej „Czarne Perfumy”. „Chcemy pokazać, że w naszym kraju można grać nowoczesnego rocka z elementami elektroniki oraz polskimi tekstami. Pierwsze reakcje słuchaczy utwierdzają nas w przekonaniu, że obraliśmy właściwy kierunek.” – mówi wokalistka zespołu Paulina Aftanas.

Cayo to grupa pozytywnie nakręconych przyjaciół, nastawionych na niebanalne brzmienia. Zespół powstał w 2012 roku i od tamtego czasu pracuje nad własnym materiałem. Czerpią od najlepszych, żeby muzyczny design nabrał właściwego szlifu.

Eleanore Krieger – po sukcesie takich artystów jak Sarsa, Natalia Nykiel czy Rafał Brzozowski przyszedł czas na kolejnych wokalistów wyłonionych z grona wielu talentów w programie „The Voice of Poland” – Eleanore Krieger. Pierwszy singiel to zapowiedź mającej pojawić się wiosną płyty.

Ola Gintrowska to wprawdzie debiutantka na polskiej scenie muzycznej, ale już w pełni dojrzała i ukształtowana artystycznie. Jej głos o unikatowej barwie zmienia się w zależności od rodzaju muzyki, przez klasyczny, operowy, liryczny do rozrywkowego.

Julia Wieniawa – znana jest szerszej publiczności z roli Pauli w popularnym serialu „Rodzinka.pl”. W listopadzie 2015 roku odsłania swój kolejny talent i prezentuje klimatyczną piosenkę „Co Mi Jest”.

Kasia Moś – debiutancki album „Inspination” ukazał się 9 października nakładem wytwórni Fonografika. Jej album to połączenie elektroniki i soulu z elementami popu.

Kamila Kleszczyńska – nowej gwieździe w ambitnych dążeniach pomaga Andrzej Janusz – autor tekstów, kompozytor, producent, multi-instrumentalista oraz założyciel, lider i frontman kultowej grupy Sumptuastic. Jego wkład w utwory Kamili to bardzo owocna współpraca.

Lanberry – Małgorzata Uściłowska, polska wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. Muzyka Lanberry to ostre, minimalistyczne dźwięki elektro połączone z brzmieniem lat 80. i 90. tworzą spójne kompozycje, które z pewnością zrobią niemałe zamieszanie na rodzimej scenie muzycznej.

Thomas Martin, czyli Tomasz Martyński to polski wokalista, który swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w młodości. Jest absolwentem szkoły muzycznej w klasie skrzypiec, a przez 10 ostatnich lat pracował zawodowo jako DJ oraz prezenter muzyczny. Artysta pracuje nad debiutanckim albumem.

Monika Lewczuk – fascynują ją nowoczesne numery Years & Years, oldschoolowe piosenki Abby i operowe arie Andrea Becellego. Odkopywanie zapomnianych brzmień i łączenie ich z nowoczesną formą tworzą nową jakość, którą usłyszymy w piosenkach artystki.

Malwina Bihun ma 17 lat i wzięła udział w programie „Aplauz, Aplauz!”, zyskując sympatię widzów i jurorów. Piosenka “Jesteś” Malwiny Bihun to efekt współpracy z Anią Rusowicz, która postanowiła sprezentować młodej wokalistce napisany wcześniej utwór.

Natalia Moskal to 22 letnia wokalistka z Lublina obecnie pracująca nad debiutanckim albumem. Prywatnie zakochana w głębokich brzmieniach soulowych i r’n’b. Po współpracy z wytwórnią High Quality Talents i kilkoma agencjami artystycznymi podjęła się niezależnej twórczości z kilkoma polskimi producentami.

Piotr Zioła pomimo młodego wieku zaskakuje dojrzałym wokalem, nieprzeciętną wrażliwością i stylem. Mocno inspirują go lata 50. i 60. Głos Piotrka można usłyszeć w piosence „Przyjmij brak” zespołu Rysy.

Antek Smykiewicz – publiczność miała okazję bliżej poznać wokalistę w pierwszej edycji programu „The Voice of Poland”, w którym to zajął drugie miejsce. Antek Smykiewicz to jeden z najlepiej zapowiadających się wokalistów na naszej scenie muzycznej!

Sarsa – właśc. Marta Markiewicz, występująca pod pseudonimem artystycznym Sarsa, również Sarsa Markiewicz (ur. 13 czerwca 1989 w Słupsku) – polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. 28 sierpnia 2015 ukazał się jej debiutancki album studyjny zatytułowany Zapomnij mi, który znalazł się na 2. miejscu na liście OLiS i uzyskał status złotej płyty. Wydawnictwo promowały single: „Naucz mnie”, który przez sześć tygodni z rzędu zajmował 1. miejsce na liście AirPlay i został certyfikowany diamentem, „Indiana”, który pokrył się złotem oraz „Zapomnij mi”, notowany na 9. miejscu na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Sylwia Lipka to młoda aktorka i piosenkarka, która ma na swoim koncie liczne wyróżnienia w konkursach wokalnych oraz występy w teatrach muzycznych. Od 2014 roku jest gwiazdą stacji telewizyjnej Disney Channel Polska.

Sylwia Przybysz to nowa gwiazda na polskim rynku muzycznym, która została odkryta przez wytwórnię MyMusic. Wokalistka, nazywana zdrobniale przez fanów Sysią wydała debiutancki album “Plan”.

Ted Nemeth to grupa muzykujących przyjaciół z Łodzi, która powstała w 2010 roku. Muzyka, jaka powstaje w skutek działalności kwartetu, jest z racji instrumentarium – gitarowa, a z racji miejsca – garażowa. Z uwagi na to, iż muzycy przejawiają odmienne zainteresowania i mają różne muzyczne inspiracje, twórczość zespołu jest kompromisem – niepowtarzalną wymianą energii.

Najlepszy debiut 2015 roku

[polldaddy poll=9256534]

Głosować można raz dziennie z jednego IP.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!