The Jonas Brothers w “Carpool Karaoke” (WIDEO)

The Jonas Brothers i wykrywacz kłamstw
fot. screen Youtube

The Jonas Brothers pojawili się w programie “Carpool Karaoke” Jamesa Cordena. Poniżej możecie zobaczyć wideo z tego wydarzenia.

Reaktywowana grupa The Jonas Brothers podczas samochodowej przejażdżki śpiewa stare przeboje. Między innymi możemy usłyszeć utwór zatytułowany “Burnin’ Up” z 2008 czy kawałek z 2006 roku pt. “Time Machine”. Bracia zaprezentowali też z Jamesem Cordenem najnowszy przebój “Sucker”.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w piekielnie seksownej sesji bielizny Savage x Fenty…

The Jonas Brothers i wykrywacz kłamstw

Kulminacyjnym punktem programu okazało się zastosowanie wykrywacza kłamstw wobec braci. Dzięki temu można dowiedzieć się miedzy innymi czy Nick Jonas uważa się za najbardziej uzdolnionego z braci oraz czy Joe Jonasa denerwują dziewczyny braci.

Ostatnia piosenka Jonas Brothers, “First Time”, to singel pochodzący z albumu “Live” z 2013 roku.

Wkrótce potem bracia jednogłośnie postanowili zająć się swoimi projektami. Nick Jonas grał sporo w filmach. W tym roku zaangażowany jest w trzy projekty: “Paskudy. UglyDolls”, “Midway” oraz nowe “Jumanji”. Joe Jonas zagrał ostatnio w “Hotelu Transylwania 3”. Jest też zaangażowany w program “The Voice”. Kevin Jonas występował w reality show “Married to Jonas”.

▸ Przeczytaj również: Shannen Doherty załamana po śmierci Luke’a Perry’ego z Beverly…

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!