Kapitan Marvel śpiewa Arianę Grande (WIDEO)

Pod pseudonimem Kapitan Marvel (Captain Marvel) skrywa się Carol Danvers (w tej roli Brie Larson).
fot. screen Youtube

W sieci pojawiła się zapowiedź występu Brie Larson i Samuel L. Jackson w serii “Carpool Caraoke”. Możecie ją zobaczyć już teraz na MUZOTAKT.pl

Brie Larson i Samuel L. Jackson zaczynają swój występ od piosenki “7 Rings” Ariany Grande, a potem robi się bardzo poważnie. Aktorzy sprawdzani są wykrywaczem kłamstw. Brie Larson i Samuel L. Jackson promują w ten sposób film Kapitan Marvel, który wchodzi do kin w ten piątek.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w piekielnie seksownej sesji bielizny Savage x Fenty…

Pod pseudonimem Kapitan Marvel (Captain Marvel) skrywa się Carol Danvers (w tej roli Brie Larson). Kobieta pojawiła się w komiksach w 1968 roku jako nieposiadająca supermocy oficer United States Air Force. Jej DNA zostało zmieszane z DNA Kapitana Marvela w wyniku wybuchu, co zaowocowało nabyciem nadludzkich umiejętności. W 2012 roku została oficjalnie nazwana Kapitan Marvel, by uhonorować superbohatera, który przekazał jej moce.

Akcja filmu rozgrywa się w latach 90., przed wydarzeniami ze wszystkich dotychczasowych obrazów Marvela. Wrogami Kapitan Marvel będą Skrullowie, rasa pozaziemskich zmiennokształtnych kosmitów.

Gemma Chan wcieli się w postać o imieniu Minn-Erva. Kobieta ma zdolności zbliżone do Kapitan Marvel. Poza nadludzką siłą dysponuje ogromną wiedzą biogenetyczną. W obsadzie znaleźli się również Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Jude Law, Lashana Lynch, Algenis Perez Soto, Rune Temte i McKenna Grace. Djimon Hounsou i Lee Pace powtórzą swoje role ze “Strażników galaktyki” a Clark Gregg znowu będzie agentem Philem Coulsonem. Annette Bening zagra Marie Danvers, matkę głównej bohaterki. 

Reżyserią filmu o Kapitan Marvel zajmują się Anna Boden i Ryan Fleck. Muzykę pisze Pinar Toprak. Premiera wyznaczona została na 8 marca 2019 roku.

▸ Przeczytaj również: Shannen Doherty załamana po śmierci Luke’a Perry’ego z Beverly…

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie