Animowana Dolores O’Riordan w teledysku The Cranberries (WIDEO)

Ostatni album zespołu trafi na półki sklepowe wiosną 2019 roku.

The Cranberries Dolores O' Riordan
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Grupa The Cranberries opublikowała teledysk do piosenki zatytulowanej “All Over Now” z ostatniego albumu z udziałem Dolores O’Riordan.

Longplay, nad którym grupa pracowała przed śmiercią wokalistka The Cranberries, Dolores O’Riordan, ukaże się 26 kwietnia. Płytę “In the End” promuje singel “All Over Now”. Animowany teledysk do piosenki przygotował Daniel Britt.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w piekielnie seksownej sesji bielizny Savage x Fenty…

– Tęsknię za nią bardzo, szczególnie dzisiaj, podobnie jak cała rodzina – napisała matka wokalistki w oświadczeniu. – Nie mogę wymyślić lepszego sposobu uczczenia pierwszej rocznicy jej śmierci niż ogłosić światu wydanie jej ostatniego albumu z zespołem. Była bardzo podekscytowana tą nową płytą i nie mogła się doczekać jego premiery. Nie mam wątpliwości, że teraz jest szczęśliwa i byłaby zachwycona dzisiejszym ogłoszeniem.

The Cranberries mają na swoim koncie siedem płyt, które sprzedały się w ponad 40 milionach egzemplarzy.

Dyskografię zamyka longplay “Something Else” z 2012. Największe przeboje kapeli, której sukcesy przypadają na lata 90. to “Linger”, “Dreams” czy “Zombie”.

▸ Przeczytaj również: Shannen Doherty załamana po śmierci Luke’a Perry’ego z Beverly…

Dolores O’Riordan zmarła 15 stycznia 2018 roku w hotelu w Londynie. Przyczyną śmierci było przypadkowe utonięcie w wannie.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie