Juice WRLD powraca z albumem „Death Race for Love”

Na krążku znajdziemy aż 22 kawałki.

Juice WRLD premiera nowego krążka
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Juice WRLD szturmem pojawił się na szczytach list przebojów w 2018 roku za sprawą hitu „Lucid Dreams” z samplem z utworu „Shape of My Heart” Stinga. Debiutancki album „Goodbye & Good Riddance” spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i krytyków.

W styczniu 2019 Juice WRLD ogłosił, że ukończył drugi album. „Death Race for Love” 8 marca pojawiło się we wszystkich serwisach cyfrowych.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w piekielnie seksownej sesji bielizny Savage x Fenty…

Juice WRLD premiera nowego krążka

„Death Race for Love” to 22 utwory i – wbrew współczesnym trendom – tylko trzy featuringi: gościnnie pojawiają się Young Thug, Clever oraz Brent Faiyaz. „Marzec to miesiąc, w którym przewracam ŚWIAT do góry nogami” – napisał artysta przy okazji ogłoszenia premiery. W rozmowie z magazynem „Billboard” artysta mówi: – Na „Death Race for Love” znajdziecie wszystkiego po trochu. To nie tylko rap, tylko rock, tylko jazz.

Przedsmakiem albumu były single „Robbery” i „Hear Me Calling”. W dniu premiery Juice WRLD ogłosił kolejny singiel – „Fast”. Zapraszamy do przesłuchania całości!

▸ Przeczytaj również: Shannen Doherty załamana po śmierci Luke’a Perry’ego z Beverly…

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie