Khalid ma dość byłej dziewczyny

Khalid zapowiedział singla jeszcze w styczniu
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Khalid opublikował piosenkę zatytułowaną “My Bad”. Możecie jej posłuchać poniżej na MUZOTAKT.pl

Numer “My Bad”, w którym Khalid rozlicza się z byłą dziewczyną to zapowiedź nowego albumu Khalida. Płyta “Free Spirit” ukaże się 5 kwietnia. 2 dni wcześniej w kinach pojawi się krótki film pod tym samym tytułem. Wyświetlany będzie tylko przez jeden dzień.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w piekielnie seksownej sesji bielizny Savage x Fenty…

19 października 2018 roku ukazała się EP-ka Khalida zatytułowana “Suncity”.

Artysta swój pierwszy singel (“Location”) wydał jeszcze przed ukończeniem liceum. Ogromny i szybki sukces zaprowadził go do podpisania kontraktu z jedną z największych amerykańskich wytwórni, Columbia Records.

Debiutanckim albumem “American Teen” zachwyciły się popularne media, takie jak “New York Times”, “Time”, “Billboard” czy “Nylon”. Khalid pojawił się m.in. w “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, “The Ellen DeGeneres Show” i “The Late Late Show With James Corden”, a także na tegorocznej edycji SXSW, gdzie zdobył nagrodę “Woodie To Watch” MTV. Dodatkowo, po ogłoszeniu pierwszej trasy koncertowej artysta wyprzedał wszystkie koncerty – jeszcze przed pojawieniem się debiutanckiego albumu.

Obecnie muzyk może pochwalić się ponad bilionem odtworzeń na całym świecie. Jest jednym z dwóch nastolatków, którym udało się trafić do pierwszej dziesiątki zestawienia Billboardu w ciągu ostatniego roku.

Na koncie ma również kilka nominacji do prestiżowych nagród (m.in. BET – “Best New Artist” czy Teen Choice Award – najlepszy utwór R&B/Hip Hop). Singiel “Location” pokrył się w USA podwójną platyną, a debiutancki album “American Teen” złotem w USA i Kanadzie.

▸ Przeczytaj również: Shannen Doherty załamana po śmierci Luke’a Perry’ego z Beverly…

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie