Stalker Taylor Swift po raz trzeci włamał się do jej domu i nie żałuje! Co chciał zrobić?

Taylor Swift pozwie bloggerkę PopFront. Sprawdź, za co!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Mężczyzna, który niedawno usłyszał wyrok i odbył karę więzienia w Manhattan Criminal Court za włamanie do nowojorskiego mieszkania Taylor Swift, został po raz kolejny aresztowany.

Roger Alvarado (22 l.) jak podaje policja tym razem wspiął się po drabinie, a następnie rozbił szklane drzwi, aby wejść do domu 29-letniej Taylor Swift.

W minioną środę do miejsca, w którym mieszka gwiazda przyjechał taksówką od swojej babci. Mężczyzna przebywał na warunkowym zwolnieniu. Przez kilka godzin czaił się w sąsiedztwie Taylor Swift zanim zdecydował się podejść do drzwi i po prostu zadzwonić. Następnie włamał się do kamienicy gwiazdy w Nowym Jorku.

Chociaż nie podano żadnych szczegółowych informacji dotyczących aresztowania Alvarado, do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek. Według amerykańskich doniesień pseudo-fan jest oskarżony o prześladowanie i kradzież z włamaniem.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

Trzeci raz włamał się do domu gwiazdy pop!

Na szczęście i tym razem w chwili włamanie Taylor Swift nie było w domu. Przypomnijmy, że pierwsze zdarzenie miało miejsce w lutym 2018 roku, kiedy to Roger Alvarado wyważył łopatą drzwi wejściowe do apartamentu gwiazdy na Manhattanie. Drugi raz w kwietniu zeszłego roku funkcjonariusze policji znaleźli Rogera rzekomo śpiącego w domu piosenkarki, który wcześniej wziął w jej łazience prysznic.

Zapytany przez dziennikarzy o ostatnie wtargnięcie do apartamentu piosenkarki, uśmiechnął się, mówiąc “Nie żałuję tego”. “Prawdopodobnie bardziej gwałtownie, ale nie wobec niej” – odpowiedział, gdy zapytano, czy znowu się włamie. “Nie chcę jej zranić. Chciałem tylko z nią porozmawiać, porozmawiać z nią. Wydaje się być miła i fajna “- dodał Alvarado.

Nie chciał więcej mówić o sprawie karnej. Nie wyjaśnił też, dlaczego uwielbia gwiazdę, mówiąc, że słucha innego rodzaju muzyki i że nie jest nawet jego ulubioną piosenkarką. “Nie jestem superfanem” – powiedział. “Słucham dużo hip-hopu” – dodał.

Czy Taylor będzie w końcu mogła być spokojna?! Miejmy nadzieję, że ten koszmar się skończy.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie