Bars & Melody zapowiadają trzecią płytę! (WIDEO)

W klipie do nowego singla „Love To See Me Fail” możemy oglądać niemiecką gwiazdę internetu, Julię Beautx.

„Love To See Me Fail” to singiel zapowiadający trzeci album Bars & Melody.
fot. Grzymala

W sieci pojawił się klip do najnowszego singla Bars & Melody – „Love To See Me Fail”. Utwór zapowiada trzecią płytę tej niezwykle popularnej grupy. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

Bars & Melody to brytyjski duet, w skład którego wchodzi raper Leo „BARS” oraz wokalista Charlie „MELODY”. Ich kariera rozpoczęła się za sprawą Simona Cowella, który w brytyjskiej edycji „Mam Talent!” wcisnął złoty guzik podczas występu zespołu.

Debiutancki album duetu „143” ukazał się w 2015 i pokrył się platyną w Polsce. Bars and Melody otrzymali zaproszenie do programu Ellen DeGeneres, pracowali z takimi markami jak Pepsi czy Air China, a ich kanały społecznościowe obserwują miliony fanów.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

„Love To See Me Fail” to singiel zapowiadający trzeci album Bars & Melody.

To pełnokrwisty popowy banger. Jak mówi Leo: – Śpiewamy może o nieco innych rzeczach niż gdy mieliśmy kilka lat mniej, ale wciąż piszemy o tym, co czujemy w środku. „Love To See Me Fail” to piosenka dedykowana wszystkim ludziom, którzy czują, że życie się im sprzeciwia.

– Nigdy nie chcieliśmy być zespołem kopiuj-wklej. Szukamy niepowtarzalnej drogi – dodaje Charlie. Swobodny bit, luźny rap, zaraźliwie chwytliwy refren i tekst w punkt – „Love To See Me Fail” to utwó® skazany na sukces.

▸ Przeczytaj również:Jason Priestley: Luke Perry był jedyny w swoim rodzaju….

Zobacz teledysk Bars and Melody – Love To See Me Fail

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!