MUZOTAKTNEWSYHotPlotaNatalia Nykiel miała wypadek. Na gali Fryderyki 2019 pojawiła się o kulach!

Natalia Nykiel miała wypadek. Na gali Fryderyki 2019 pojawiła się o kulach!
N

REKLAMA
REKLAMA

Natalia Nykiel jak informowaliśmy na MUZOTAKT.pl na początku lutego br. miała wypadek na koncercie w Poznaniu. To jednak nie przeszkodziło jej w tym, by pojawić się na 25. jubileuszowej gali rozdania muzycznych nagród Fryderyk 2019.

Natalia Nykiel (23 l.) na gali Fryderyki 2019, która odbyła się 10 marca w Katowicach wyglądała bardzo zjawiskowo. Gwiazda miała na sobie przepiękną długą, z mocno wyeksponowanym dekoltem, różową suknię.

Trzeba przyznać, że piosenkarka na czerwonym dywanie prezentowała się olśniewająco i bardzo seksownie. Dodatkowy element wzbudził jednak spore zainteresowanie wśród fotoreporterów. Wiele osób zastanawiało się, dlaczego Natalia pojawiła się na „ściance”, na czerwony dywanie o kulach. Co się takiego stało?!

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

Natalia Nykiel na jubileuszowej gali Fryderyki 2019!

23-letnia piosenkarka od miesiąca zmuszona jest poruszać się z pomocą kul ortopedycznych. Na lewej nodze artystka ma założony też stabilizator. Natalia Nykiel miała poważny uraz kolana! Do zdarzenia doszło 1 lutego 2019 roku podczas koncertu w Poznaniu.

Z relacji świadków jak pisaliśmy na MUZOTAKT.pl, wszystko wyglądało bardzo poważnie! I choć koncert nie został przerwany, to ostatnie piosenki na piątkowym show gwiazda wykonała na siedząco. Tuż po zakończeniu koncertu ochroniarze przenieśli artystkę do garderoby. Następnie Natalia została przewieziona do szpitala.

Jak widać, artystka świetnie sobie poradziła z kreacją, w której pojawiła się na gali Fryderyki 2019. Do pięknej różowej sukni dobrała fioletowe kule, które idealnie pasowały do całości. To się nazywa stylówka!

Zobaczcie kreację Natalii Nykiel:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie


REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA