MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertySarsa zaprasza na wyjątkowe wydarzenie w Warszawie (WIDEO)

Sarsa zaprasza na wyjątkowe wydarzenie w Warszawie (WIDEO)
S

REKLAMA
REKLAMA

Sarsa zaprasza na Orcheston, w którym wystąpi jako gość specjalny obok Reni Jusis i Lukasa Meijera. Historia muzyki elektronicznej w symfonicznych aranżacjach Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej wybrzmi ponownie, tym razem w warszawskim COS Torwar 17 maja.

Sarsa to największy i najbardziej osobliwy debiut ostatnich lat. Porównywana jest do takich wokalistek jak Dolores O’Riordan z The Cranberies, Florence Welch z Florence And The Machine czy Sia.

Polską publiczność rozkochała podczas udziału w programie The Voice of Poland, w którym została zapamiętana jako dziewczyna z ukulele. Jej oryginalny charakter muzyczny okazał się perełką na scenie premierowej edycji Orchestonu w Krakowie. Sarsa wykonała wówczas symfoniczną aranżację utworu Rudimental.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

Sarsa Orcheston!

– Wspaniałą, cudowną wrażliwość Sarsy można poczuć w jej solowych utworach, ale wykonanie piosenki zespołu Rudimental – „Waiting All Night” podczas premierowego koncertu Orcheston, zahipnotyzowało nie tylko mnie, ale całą salę – przypomina Gromee.

Pierwsza edycja Orchestonu odbyła się pod koniec ubiegłego roku w Krakowie. Wydarzenie spotkało się z wielkim zainteresowaniem publiczności, która wypełniła ICE Kraków do ostatniego miejsca. W czasie koncertu wybrzmiały największe przeboje muzyki elektronicznej w symfonicznej oprawie, m.in. Davida Guetty, Rudimental, Kraftwerk, Swedish House Mafia, Depeche Mode czy Eurythmics.

Orkiestrę w tym autorskim projekcie poprowadził sam Gromee – producent muzyczny i DJ. Artysta przygotowuje już kolejne aranżacje na warszawski koncert. W trakcie kontraktowania są także następni wokaliści. Wydarzenie odbędzie się 17 maja w COS Torwar. Bilety do nabycia na stronie www.prestigemjm.com.

Sarsa zaprasza na Orcheston:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA