Khalid: Kolorowe rozmowy (WIDEO)

Kompozycja "Talk" pochodzi z drugiej płyty Khalida. Album "Free Spirit" powinien trafić do fanów 5 kwietnia. Na płycie znajdzie się 17 kompozycji.

Khalid zapowiedział singla jeszcze w styczniu
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Khalid opublikował teledysk do piosenki zatytułowanej “Talk”. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

19 października 2018 roku Khalid wydał EP-kę zatytułowaną “Suncity”.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

Khalid swój pierwszy singiel (“Location”) wydał jeszcze przed ukończeniem liceum.

Ogromny i szybki sukces zaprowadził go do podpisania kontraktu z jedną z największych amerykańskich wytwórni, Columbia Records. Debiutanckim albumem “American Teen” zachwyciły się popularne media, takie jak “New York Times”, “Time”, “Billboard” czy “Nylon”.

Khalid pojawił się m.in. w “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, “The Ellen DeGeneres Show” i “The Late Late Show With James Corden”, a także na tegorocznej edycji SXSW, gdzie zdobył nagrodę “Woodie To Watch” MTV.

Dodatkowo, po ogłoszeniu pierwszej trasy koncertowej artysta wyprzedał wszystkie koncerty – jeszcze przed pojawieniem się debiutanckiego albumu. Obecnie muzyk może pochwalić się ponad bilionem odtworzeń na całym świecie. Jest jednym z dwóch nastolatków, którym udało się trafić do pierwszej dziesiątki zestawienia Billboardu w ciągu ostatniego roku.

Na koncie ma również kilka nominacji do prestiżowych nagród (m.in. BET – “Best New Artist” czy Teen Choice Award – najlepszy utwór R&B/Hip Hop). Singiel “Location” pokrył się w USA podwójną platyną, a debiutancki album “American Teen” złotem w USA i Kanadzie.

▸ Przeczytaj również: Jason Priestley: Luke Perry był jedyny w swoim rodzaju….

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie