MUZOTAKTNEWSYProgramy rozrywkoweAleksandra Szwed o swoim udziale w „Śpiewajmy razem”. Co mówi o Beacie Kozidrak?

Aleksandra Szwed o swoim udziale w „Śpiewajmy razem”. Co mówi o Beacie Kozidrak?
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W drugim odcinku programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” do grona największego w historii telewizji jury, na którego czele stoi Beata Kozidrak, dołączy Aleksandra Szwed! Mimo, że muzyka jest jej bardzo bliska, bowiem od wielu lat występuje na scenie, a na swoim koncie ma już kilka singli, udział w programie jest dla niej zupełnie nowym wyzwaniem!

Aleksandra Szwed zasiądzie w jury programu Śpiewajmy razem. All Together Now. Już dziś wieczorem oglądajcie w Polsacie.

REKLAMA

“Udział w „Śpiewajmy razem All Together Now” to dla mnie zawodowo pewnego rodzaju novum – jestem przyzwyczajona do bycia ocenianą, a nie odwrotnie. (śmiech) A naprawdę warto było – ściana, to niezwykle miejsce, pełne niezwykłych ludzi” – zdradziła Aleksandra.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

Aleksandra Szwed zapewnia też, że w kolejnych odcinkach nie zabraknie emocji:

Materiały promocyjne partnera

“Stu artystów, muzycznych pasjonatów, reprezentujących zarówno zupełnie różne gatunki muzyczne jak i doświadczenia zawodowe – to bombowa mieszanka w najlepszym tego słowa znaczeniu. Wspaniałe jest to, że jesteśmy tak różni, jak różni są nasi widzowie no i oczywiście… nasi uczestnicy! Emocji muzycznych nie zabraknie, bo w tej edycji mieliśmy już kilka wokalnych nieoszlifowanych diamentów, a to jeszcze nie koniec!” – dodaje artystka.

▸ Przeczytaj również: Jason Priestley: Luke Perry był jedyny w swoim rodzaju….

Jurorka zdradziła również, jaka na planie jest Beata Kozidrak – kapitan 100-osobowego panelu jurorskiego.

“Na czele tej barwnej kompanii sama Beata Kozidrak – żywa legenda polskiej muzyki, fantastyczna wokalistka, o niesamowitym głosie. Jednak ten program pozwala poznać ją również z zupełnie innej strony – jako niezwykle pogodną, pełną życia, spełnioną kobietę, obdarzoną nie tylko wielką wrażliwością, ale równie dużym poczuciem humoru, skorą do wspólnej zabawy, radosną, piękną. To był nie tylko zaszczyt, ale przede wszystkim ogromna frajda zasiadać w jury pod jej kierownictwem” – mówi Szwed.

Już dziś wieczorem po raz pierwszy zobaczymy Aleksandrę Szwed w roli jurorki w  programie „Śpiewajmy razem. All Together Now” – godz. 20:30 w Polsacie! Będziecie oglądać?!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA