Żelka w rytmie lat 80. w nowym singlu „Kamień” (WIDEO)

Podróż między żalem, smutkiem, złością i niestałością uczuć. Emocjonalne, rytmiczne brzmienie lat 80-tych.

Żelka powraca z kolejnym kawałkiem w stylistyce lat 80-tych
fot. materiały prasowe

Żelka prezentuje nowy singiel zatytułowany „Kamień”, obok którego nie można przejść obojętnie! Do piosenki powstał teledysk, który możecie zobaczyć już na MUZOTAKT.pl

Żelka powraca z kolejnym kawałkiem w stylistyce lat 80-tych. Za piosenkę odpowiada niezawodny duet, który sprawdził się przy poprzednim singlu „Za swoje”.

Utwór wyprodukował dwukrotnie nominowany do Fryderyków Sir Mich, znany m.in. z długoletniej współpracy z raperem Tede. Mich jest również odpowiedzialny razem z Juliuszem Kamilem za warstwę muzyczną, natomiast słowa do piosenki to dzieło samego Juliusza.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

Żelka podbiła serca jurorów w ostatniej, 5. edycji programu „Idol”.

Zakwalifikowała się do finałowej ósemki, ostatecznie zajmując 4. miejsce. Oprócz tego jako jedyna w programie otrzymała nagrodę specjalną – Kryształowe Serce za miłość do muzyki.

Jej debiutancki singiel „Za swoje” ukazał się 21 września 2018 roku i mocno namieszał w rozgłośniach radiowych. Znalazł się aż na 18 listach przebojów oraz Airplay, czyli liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

▸ Przeczytaj również: Jason Priestley: Luke Perry był jedyny w swoim rodzaju….

Zobacz teledysk: Żelka – Kamień

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie