Kazka z wyjątkowo gorącym przyjęciem w Polsce!

Kazka to zespół grający u-pop z elementami elektro-folku.
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

W minionym tygodniu ukraińskie trio odbyło mini trasę koncertową po Polsce. Zespół Kazka pojawił się również na scenie „Pytania na śniadanie”. Zobacz występ!

Kazka wystąpiła w trzech miastach: Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. W każdym z tych miejsc zespół spotkał się z gorącym przyjęciem.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

Publiczność mogła usłyszeć na żywo materiał z debiutanckiego albumu „Karma”, w tym wielki hit „Cry”. Grupa wykonała singiel także na scenie „Pytania na śniadanie”.

Zobacz występ pod tym linkiem: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/41654102/scena-pns-kazka-cry

“Nie boimy się być inni, ponieważ wierzymy, że każdy w swojej unikalności jest piękny. Najważniejszym warunkiem jest wiara w siebie oraz pasja i odwaga w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Wiemy, że cuda się zdarzają a marzenia spełniają. Dla nas właśnie Kazka jest na to dowodem” – mówią muzycy z grupy Kazka.

W skład grupy wchodzą: Sasha, czarująca unikalnym głosem artystka, Dima – mistrz folkowych instrumentów i Nikita – multiinstrumentalista. Każdy z nich wnosi składnik decydujący o wyjątkowości zespołu: kobiecość, młodość i mądrość.

▸ Przeczytaj również: Jason Priestley: Luke Perry był jedyny w swoim rodzaju….

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie