Jonas Brothers po raz pierwszy na szczycie Billboard Hot 100

W przyszłym tygodniu Jonas Brothers na tydzień przejmą program „The Late Late Show with James Corden”.
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jonas Brothers po raz pierwszy w karierze trafili na szczyt Billboard Hot 100. Wszystko za sprawą nowego singla „Sucker”, który zadebiutował na najwyższym miejscu notowania z datą 16 marca.

Jonas Brothers po raz pierwszy pojawili się na liście najpopularniejszych singli w USA ponad 12 lat temu. Do tej pory najwyższym miejscem w dorobku zespołu była piąta pozycja „Bunrin’ Up” w 2008.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

Bracia Joe, Kevin i Nick rozpoczęli karierę w 2005 roku i wydali cztery albumy, które okupowały szczyt Billboard 200. W 2013 roku Jonas Brothers zawiesiło działalność, a każdy z artystów skupił się na solowych projektach. Powrót formacji został ogłoszony 28 lutego 2019 i wywołał olbrzymią falę entuzjazmu wśród fanów.

Muzycy zapowiadają, że „Sucker” to dopiero początek niespodzianek. W oczekiwaniu na kolejne atrakcje od braci, zapraszamy do obejrzenia teledysku!

▸ Przeczytaj również: Solange Knowles kręci tyłkiem (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie