MUZOTAKTNEWSYProgramy rozrywkoweŚpiewajmy razem. All Together Now: setka jurorów wstała z miejsc! (FOTO)

Śpiewajmy razem. All Together Now: setka jurorów wstała z miejsc! (FOTO)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Za nami drugi odcinek programu Śpiewajmy razem. All Together Now. Oscar Jensen zachwycił swoim głosem całą jurorską setkę, z Beatą Kozidrak na czele, a jego wykonanie hitu Shaggy’ego “Angel” zapewniło mu miejsce w finale!

2 Odcinek Śpiewajmy razem. All Together Now rozpoczął się od jednego z największych hitów zespołu Queen „The Show Must Go On”, który wykonała Angelika Kiepura z Częstochowy. Uczestniczka zdobyła 63 głosy.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

Drugi na scenie pojawił się Alan Cyprysiak. Występ zadedykował swojej fance numer jeden, czyli babci! Wybrał piosenkę z repertuaru Roberta Gawlińskiego „Nie stało się nic”. Myślisz, że nie stało się nic? No jak to nic się nie stało? 60 osób wstało! – zażartował po występie prowadzący Mariusz Kałamaga.

Materiały promocyjne partnera

Kolejna uczestniczka – emerytka Teresa Kozłowska – również postawiła na polski przebój i zmierzyła się z utworem Anny Jantar „Wieka dama tańczy sama”, ale Pani Teresa długo sama ani nie tańczyła, ani nie śpiewała, ponieważ szybko dołączyli do niej jurorzy i śpiewali razem z nią. Wynik? 48 głosów! A oprócz głosów zdobyła jeszcze serce prowadzącego!

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i 2 Chainz rządzą światem. Tak seksownej…

Po polskich hitach, nadszedł czas na światowy repertuar. Oscar Jensen zaśpiewał utwór „Angel” Shaggy’ego. Tym występem przekonał do siebie nie tylko kapitan jury Beatę Kozidrak, która krótko skomentowała występ: Oscar dla Oscara!, ale także 99 pozostałych jurorów! To już druga setka w tej edycji programu!

Poprzeczka została postawiona bardzo wysoko, ale kolejna uczestniczka – Magdalena Lis świetnie sobie poradziła! Wejść na scenę po człowieku, który zdobył stówę to ogromne wyzwanie, nie dałaś się temu – skomentowała Aleksandra Szwed. Aleksandra zaśpiewała piosenkę Caro Emerald „A Night Like This”, a razem z nią aż 93 jurorów, co zapewniło jej miejsce na podium.

Kamil Nowacki z Kalisza sięgnął po numer Myslovitz „Scenariusz dla moich sąsiadów”. Uczestnik zdobył 74 punkty! Masz ten talent, że potrafisz nas porwać do góry! Ja się zerwałem natychmiast. Jesteś z tej samej bajki co ja – przyznał juror Jacek Dewódzki.

Następnie na scenę wkroczyła żywiołowa Weronika Niemiec z utworem „W kinie w Lublinie” Brathanków. Do wspólnego śpiewania porwała aż 98 jurorów! W naszym kraju takich wokalistów, z tak dobrą energią nam potrzeba! – dodała Papina Mcqueen.

Kolejnym uczestnikiem był Maxim Szachet – Rosjanin od 4 lat mieszkający w Polsce. Przez 17 lat występował na największych moskiewskich scenach teatralnych. W programie zaśpiewał „Tę ostatnią niedzielę” Mieczysława Fogga i zdobył 54 punkty.

Ostatni na scenie pojawił się Michał Jabłoński. Zaśpiewał piosenkę z repertuaru Bryana Adamsa „Everything I Do (I Do It For You)”. Swoim wykonaniem nie tylko zachwycił, ale także wzruszył jurorów. Otrzymał 81 punktów, jednak wynik ten nie zagwarantował mu miejsca na podium.

Pewne miejsce w finale miał już Oscar Jensen, a w dogrywce musiały wziąć udział: Weronika Niemiec oraz Magdalena Lis. Weronika zaśpiewała „Malovaný dzbanku”  Heleny Vondráčkovej, a Magda „Sway” Michaela Buble.

Do wielkiego finału Śpiewajmy razem. All Together Now awansowali Oscar i Magda!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA